יצירה
יצירה >> תכשיטנות
>>
  • עדי אור- תכשיטים של אור וצבע - סדנאות חוויתיות   (58244)

סדנה שהיא חוויה מהנה בה תגלי את האור שבך, את הצבעים שבבסיס אישיותך ואת היצירתיות שלך ועם כל התובנות האלו תלמדי להכין תכשיט לטעמך, מעשה ידייך להתפאר.
הסדנה תתקיים בביתי או בביתך (בתיאום מראש), כשהיא יכולה לכלול את שתינו בלבד או לחילופין עם חברה נוספת, נשות המשפחה, בת/נכדה וכו`.
מתאים במיוחד ליום הולדת או סתם פסק זמן מהשגרה והמתח.
רוצה לצקת את הצבע שאת אוהבת לעיצוב משלך ולצאת עם תכשיט מעשה ידייך להתפאר?
לממש את מה שבדמיונך ובטעמך האישי? לקחת את היצירתיות שלך ולתרגם אותה לחוויה של הנאה שלך ושלי?

הסדנאות הן חד פעמיות (כשעתיים) או רב פעמיות, ללמידה גרידא או לחגיגת יום הולדת, לגיבוש משפחתי של נשות המשפחה או כל הרכב אחר שנתפור ביחד לפי הצרכים והרצונות שלך.
הפעילות מיועדות לבנות מגיל 7, נערות ונשים כאשר אופי הסדנה, חומרים ורמת הקושי בהתאמה.

מיקום הסדנה הוא אצלי ברמת ישי או בביתך בתיאום מראש.
מספר המשתתפות יסוכם ביננו ובמידת הצורך תצטרף מדריכה עוזרת.

*ימי הולדת לבנות/נערות:
חוויה שמאפשרת לכלת השמחה וחברותיה לחגוג וליצור תכשיט/אביזר אופנה (שיבחרו מראש) שישמש אותן לאורך זמן ויהיה מקור גאווה בחברה ובמשפחה. אני אגיע עם הפתעה – שי עבודת יד שלי לילדה/נערה ועם כל חומרי הגלם הנדרשים. במהלך החגיגה נשתמש בחרוזים צבעוניים ואיכותיים, חוטי עור, חוטי שעווה, נייר וחומרים שונים אחרים מתוך אמונה שכל חומר יכול להפוך לתכשיט. כל הבנות תקבלנה (לאחר הפסקה של ברכות ועוגה) את התכשיט/ים שהכינו בשקית אורגנזה מהודרת. החגיגה תהיה באוירה מפרגנת והומוריסטית עם תשומת לב אישית לכל אחת להבטחת אירוע שהילדות תזכורנה לאורך זמן.

*סדנאות וימי הולדת לנשים:
חוויה ששמה אותך במרכז ומאפשרת לך להקשיב לעצמך, לעולמך הפנימי הצבעוני, לדברים שאת אוהבת (לא הבכרח מה שיש לקנות בחנות...) ולהביא אותם בדרך של יצירה לכדי תכשיט מרהיב שהוא בראש וראשונה- שלך!

בדו-שיח ביננו נחליט באיזה סגנון עיצוב נתרכז ובאילו חומרים (פנינים, קריסטלים, חוטים וכו`). נחליט אם לשזור בחוט ומחט, השחלות, קשירות, סריגה או חריזה. כל מה שתלמדי ישמש אותך גם בהמשך להכנת תכשיטים נוספים תוך פתיחת עולם קסום ללא גבולות של אור, צבע ומרקם.
ניתן לערוך סדנה פרטית של 1-2 נשים (חברות, אמא/בת, סבתא/נכדה) או קבוצה של עד 10 נשים (בקבוצות גדולות יותר – סגל מורות, גננות, מפעלים, אגיע בלוויית מדריכות עוזרות). בסדנאות יום הולדת, כלת השמחה תקבל שי – תכשיט עבודת יד שלי.
>> לכל החוגים של עדי אור  <<
מיקום/ימים ושעות/טלפונים
ימים ושעות
בתיאום מראשאיש קשר
מלי זילברמן

  מיקום החוג
רמת ישיהפרגים 4 חיפה, זכרון יעקב, נצרת,

טלפונים
054 - 5216724
054 - 5216724
 
 


צוות מדריכים
*על עצמי:
שמי מלי זילברמן ואני תושבת רמת ישי שבעמק יזרעאל ואמנית יוצרת בתכשיטנות כ-12 שנה. מאמינה בקשר הישיר של צבע ומצב רוח ומכאן שם העסק שלי "עדי אור - תכשיטים של אור וצבע" וכן ביכולת של כל חומר להפוך ליצירה עם סיפור. מוסמכת הדרכה בתכשיטנות. מעבירה חוגים לילדות, נערות ונשים במסגרות ישוביות בעמק ובגליל. עובדת עם משרד החינוך (חוג לכל ילד ופנימיות של החינוך ההתיישבותי). מעבירה תכנים על קשר צבע/מצב רוח והפעלות ביצירה ותכשיטנות בנושא זה.


פרטים נוספים
מתחילים בינוניים מתקדמים
גילאים
ילדים נוער מבוגרים גיל הזהב