ספורט אתגרי
ספורט אתגרי >> גלישה לילדים
  • חוג גלישה לילדים-תל אביב,חוג גלישת גלים, ISRAEL SURF CLUB   (55964)

מועדון הגלישה הישראלי מפעיל במשך כל השנה חוג גלישת גלים חד שבועי ודו שבועי למשך שעתיים כל מפגש,בחוג ילדים מגיל 7-17 החלוקה היא לפי גיל ורמה אפשרות לשעור נסיון בחינם.לנרשמי החוג יש את האפשרות להגיע למועדון בכל ימות השבוע ולהישתמש בציוד באופן חופשי. בחוג זה הדגש הוא לגולשים מתחילים על בסיס הגלישה יציבה נכונה הבנה של הים ובטיחות,לגולשים מתקדמים הדגש הוא על טכניקה ביצועים כושר גופני וגמישות.במועדון הגלישה כיתת לימוד סגורה וממוזגת,מלתחות חמות,תאי הלבשה,תאי איחסון ושירותים.הפעילות מתבצעת בחוף הדולפינריום בתל אביב חוף מוכרז ובביטוח מלא.במועדון הגלישה גם קורסי גלישה למבוגרים.כמו כן מועדון הגלישה הישראלי מפעיל קייטנות גלישת גלים בחופשים באישור משרד החינוך, קורס גלישת גלים למבוגרים,שעור פרטי בגלישת גלים למבוגרים וילדים וכן השכרת כל סוגי הציוד גלשן גלים,גלשן עמידה,גלשן רוח וקיאקים.
אחסנה של ציוד גלישת גלים ושייט,אפשרות לחברות מועדון ללא ציוד.
מועדון הגלישה הישראלי שמח לתת לכם את האופציה של ימי הולדת ימי כיף וימי גיבוש לחברות בשילוב גלישת גלים,שייט,פעילות חוף ואוכל.
במתחם מועדון הגלישה גם חנות גלישת גלים מקצועית מכירה של ביגוד גלישה וכן גלשנים וחליפות חדשים ויד שניה.במתחם גם מסעדת חוף מומלצת.>> לכל החוגים של מועדון הגלישה הישראלי <<
מיקום/ימים ושעות/טלפונים
ימים ושעות
ראשון עד שישי 15:00-17:00
שבת 10:00-12:00


איש קשר
ברי

  מיקום החוג
תל אביב-יפומועדון הגלישה הישראלי חוף הדולפינריום תל אביב-יפו,

טלפונים
03 - 5103439
  אתר אינטרנט
http://www.israelsurfclub.co.il
 


צוות מדריכים


פרטים נוספים
מתחילים בינוניים מתקדמים חניה שיעור נסיון מחיר למשפחה בנים ובנות מעורב חינוך מיוחד בעלי צרכים מיוחדים
גילאים
ילדים נוער
מחירים והנחות
מחיר לגולשי חוג
5% הנחה

  אמצעי תשלום
מזומן/צ'ק/כרטיס אשראי