לימודי מוסיקה
לימודי מוסיקה >> תווים ואקורדים
  • תיאוריה מוזיקלית   (54962)

הקניית יסודות בשפת המוזיקה, כתיבה וקריאת תווים, הכרות והתנסות עם הסולמות, המודוסים ובניית אקורדים. להקנות לתלמיד את יכולת השמיעה המלודית וההרמונית הנדרשת ממוזיקאי מקצוע, הקניית יסודות טכניים לנגינה במקלדת.הקניית יסודות בשפת המוזיקה, כתיבה וקריאת תווים, הכרות והתנסות עם הסולמות, המודוסים ובניית אקורדים. להקנות לתלמיד את יכולת השמיעה המלודית וההרמונית הנדרשת ממוזיקאי מקצוע, הקניית יסודות טכניים לנגינה במקלדת.

תאוריה: תווי, מרווחים, צלילים עיליים, הסולם המז`ורי, מעגל הקוינטות, מבוא להלחנה מלודית, אקורדים משולשים והיפוכיהם, דרגות הסולם המז`ורי, יחסי מתח-הרפיה, מהלכים הרמוניים במז`ור, הולכת קולות, ספטאקורדים, ניתוח קוראלים של באך,

פיתוח שמיעה: זיהוי ושירה של מרווחים, שירה של סולמות בעלייה ובירידה, זיהוי אקורדים משולשים במצב יסודי, מלודיות פשוטות במז`ור, זיהוי מהלכי אקורדים קלאסיים, האזנה לשירים וזיהוי אקורדים.

מקלדת: נגינה נכונה של אקורדים - מז`ור מינור מוגדל מוקטן, ליווי קצבי של שירים בעזרת אקורדים משולשים במצב יסודי ביד ימין וצליל הבס ביד שמאל.
>> לכל החוגים של תום קליין - אולפן ביתי <<
מיקום/ימים ושעות/טלפונים
ימים ושעות
איש קשר
תום

  מיקום החוג
חיפהבר גיורא 14, הדר ירושלים,

טלפונים
054 - 4546519
  אתר אינטרנט
http://tomkleinmusic.com
 


צוות מדריכים
תום קליין נולד בישראל ב-1987. למד צ`לו עם פרופ` שמואל מגן, קומפוזיציה עם פרופ` אנדרה היידו, פרופ` אריה שפירא וד"ר מיכאל וולפה, סולפז` ופיתוח שמיעה עם ד"ר בת-שבע רובינשטיין. הוא זכה במלגת קרן התרבות אמריקה-ישראל בקומפוזיציה (2005-2006) וכיום לומד הנדסאות סאונד במיוזיק בית ספר גבוה ליצירה והפקת מוזיקה.

יצירותיו של קליין בוצעו בישראל ובגרמניה, לעתים קרובות כאשר הוא מופיע בצ`לו כסולן. כמלחין, קליין שיתף פעולה עם אנסמבל קפריזמה, התזמורת הסימפונית של עליית הנוער, וב-2012 עם המעצב ניר ביטון בפסטיבל הפצ`ה קוצ`ה בתל אביב. הרפטואר שלו כולל מוזיקה קלאסית, רוק, אלקטרונית, אתנית, והלחנה לסרטים.

קליין הוא גם מלחין ונגן באנסמבל אמבש (AMBACHE).

,


פרטים נוספים
מתחילים בינוניים מתקדמים דתיים בלבד בנים לבד בנות לבד בנים ובנות מעורב חינוך מיוחד בעלי צרכים מיוחדים
גילאים
פעוטות ילדים נוער מבוגרים
מחירים והנחות
מחיר רגיל
100


  אמצעי תשלום
מזומן/צ'ק/כרטיס אשראי