אומנויות לחימה
אומנויות לחימה >> קראטה
  • פרופ` יהודה בר שלום, בית הספר אג`ימה, קראטה, הגנה עצמית לבנים ונערים בירושלים   (52381)

אימוני הקארטה כדרך חיים מעניקים אורח חיים בריאותי,ספורטיבי ומקנה כישורים פיזיים והגעה למקסמום יכולת אישית.מועדון הקראטה בנים , נוער, גברים בשכונת גבעת שאול מנוהל על ידי פרופ` יהודה בר שלום משנת 1996. בשל אופיה הדתי של השכונה, האימונים נערכים בנפרד לבנים, נוער וגברים.בית הספר אג`ימה לקרטה, בהנהלת פרופ` יהודה בר שלום, הינו בית ספר המגיש את אמנות הלחימה כאמצעי להעצמה, פיתוח כישורי חיים, פיתוח יכולת ויסות רגשי, פיתוח מיומנויות מוטוריות קוגניטיביות ורגשיות.

מאמני בית הספר הינם כולם אנשי טיפול/חינוך, מתחומי מקצועות הבריאות, החינוך והייעוץ בעלי ניסיון רב שנים באימון ובפיתוח מתודות מותאמות לאוכלוסיות שונות.

אג`ימה הינה מילה יפאנית המתארת התרחשות של התחלה. בבית הספר אנו מלמדים את התלמידים, קטנים כגדולים, של סיטואציה בין אישית היא הזדמנות להתחלה חדשה ורעננה, שיש בה היכרות של האחר מחד ושל העצמי מאידך. אנו חוקרים שנים רבות את נושא הזיקה בין אמנויות לחימה לבין בריאות נפשית ופיזית ואנו משוכנעים, מתוך ניסיוננו רב השנים, ביכולת של אמנות הלחימה כפי שאנו מגישים אותה להשפיע רבות על הwell being הכללי של האדם.
קבוצות נוספות: פארק המים רעות (מודיעין) ובית הספר בית הכרם (ירושלים)>> לכל החוגים של קראטה שוטוקאן ושוטוקאי אמירה ויהודה בר שלום <<
מיקום/ימים ושעות/טלפונים
ימים ושעות
ימי א שעה 16:40 גיך רך. שעה 17:30 בנים
ימי ראשון 18:15, נוער


איש קשר
פרופ` יהודה בר שלום

  מיקום החוג
רחוב נג`ארה 27גבעת שאולירושלים, גבעת שאול מבשרת ציון, בית שמש, ירושלים, מוד
יעין, מכבים-רעות,

טלפונים
050 - 5643159
02 - 6536828
  אתר אינטרנט
http://sites.google.com/site/kdsisrael/beitrossshotokai
 


צוות מדריכים
פרופ` יהודה בר שלום, בעל דרגת דאן 5, KDS ישראל, מאמן כבר מעל ל31 שנים. הוא משמש כראש בית הספר לחינוך של הקריה האקדמית אונו. בנוסף, הוא יועץ חינוכי, מטפל ומדריך הורים.

פרטים נוספים
מתחילים בינוניים מתקדמים דתיים בלבד בנים לבד בנות לבד חינוך מיוחד
גילאים
פעוטות ילדים נוער