פיתוח אישי
פיתוח אישי >> אימון אישי
פיתוח אישי >> אימון עסקי
  • אימון הכנה לראיונות עבודה   (52172)

אימון הכנה לראיונות עבודה -
מפגש מבוא (ללא תשלום) בנושא: הכנה לראיונות עבודה, יוצא לדרך
** לפרטים נוספים התקשרו כעת **אימון הכנה לראיונות עבודה האם אתה בטוח במקצועיות שלך, מסלול הקריירה שלך ידוע ומתוכנן מראש? מה קורה בראיונות עבודה? האם המחשבות מתלבלבות ויוצרות מציאות שאינה הולמת אותך, האם אתה חווה סטרס, חרדה, פאניקה או תחושה של אובדן שליטה? בלאק אאוט מאיים עלייך ואתה מתקשה "למכור" את עצמך בצורה הטובה ביותר?

אימון להכוונה ומיקוד מקצועי יעזור לך לסלול את הדרך: בין אם לבחור מסלול קריירה מותאם, בשילוב כתיבת קורות חיים ובין אם באמצעות אימון הכנה לראיונות עבודה שיעזור לך ללמוד כיצד להציג נכון את עצמך, מהי "הגישה המוכרת", כיצד אתה נתפס בעיניי מעסיקים ובעיקר יחזק את בטחונך האישי.

האימון מתאים כמעט בכל שלב, לרבות שלבי הסבה מקצועית, אלו שלא חוו בחייהם ראיונות עבודה מרובים, העובדים מספר גבוה של שנים במקום עבודתם ומבקשים לעשות שינוי בחייהם, בוגרי תארים טריים אשר מתקשים להשתלב ולמצוא עצמם בין מגוון התחומים המקצועיים (הנדסה, הנדסה תעשיה וניהול, כספים וכלכלה, ניהול פרויקטים והיי טק).>> לכל החוגים של לימור גריף <<
מיקום/ימים ושעות/טלפונים
ימים ושעות
איש קשר
לימור גריף

  מיקום החוג
יקינטון 87כפר יונה נתניה, כפר סבא, הרצליה, רעננה, הו
ד השרון, רמת השרון,

טלפונים
054 - 5713651
  אתר אינטרנט
http://www.hug.co.il/limorgrif
 


צוות מדריכים
לימור גריף - מטפלת בפסיכותרפיה הוליסטית, מומחית בכתיבת קורות חיים והכוונה מקצועית. בעלת היכרות של למעלה מחמש שנים עם שוק העבודה בישראל, מגוון תחומי תעסוקה נרחבים.
האימון מופעל על עקרונות הגישה הטיפולית והפסיכולוגיה החיובית, תוך זיהוי נקודות חולשה רגשיות, הכוונה ומיקוד מטרות, הגדרת יעדים ומיצוי הפונטציאל האישי הגלום בך.


פרטים נוספים
גילאים
מבוגרים