סדנאות ופנאי
סדנאות ופנאי >> כתיבה יוצרת
>>
  • כתיבה עיתונאית מולטי מדייה - קורסדנא מקצועי בחיפה   (49749)

יש לך חלום לעשות מהכתיבה עיסוק, הכנסה וקריירה? רוצה להתפרסם? יש לך דעות ורעיונות? יש לך מה לומר? רוצה להיות חלק מעולם התקשורת? רוצה לדעת עוד פרטים? בבקשה –

קורסדנא יחיד מסוגו בארץ, אשר הדגש בתוכנית הלימודים שלו, הוא הכשרה מקצועית ואימון מעשי, לצד לימוד עיוני רחב ומעמיק – המתוכננת להצלחה מקסימלית. תוכנית הלימודים מבטיחה רכישת מיומנויות נדרשות וארגז כלים משוכלל לכותב המקצועי בעולם הכתיבה העיתונאית והתקשורת במולטי מדייה. התוכנית כוללת גם הנחייה במפגשים אישיים עם המנחה המקצועי, פרקטיקום, הכנת תיק עבודות, תמיכה וליווי בקבלת עבודה בתחום המקצועי.
פרטים טכניים: הקורסדנא כולל 26 מפגשים חד-שבועיים (שני סמסטרים). בכל מפגש 4 שעות לימוד + 4 שעות הנחייה אישית + 24 שעות פרקטיקום מונחה + ליווי ותמיכה בתהליך קבלת עבודה. סה"כ 140 שעות לימוד והנחייה.

תעודת גמר: תוענק למסיימים שיעמדו בדרישות הלימודים.

מטרת הקורסדנא: הכשרת אנשי מקצוע בעולם כתיבת התוכן בעיתונות ובעולם התקשורת והמולטי מדייה לסוגיהם השונים.

מספר המשתתפים: מוגבל ל 6-8 משתתפים בלבד. לימוד ועבודה בקבוצה דינאמית ותומכת. יחס אישי וחם לכל תלמיד. הזדרזו להירשם להבטחת מקום בקורסדנא.

קהל היעד: כל מי ששואף לקחת את יכולות וכישרונות הכתיבה שלו מעלה מעלה בכל מה שקשור לאיכות ומיומנות, ובאמצעותם לפתח יכולות כתיבה מקצועיות, אשר יאפשרו לו נגישות לעולם תעשיית הכתיבה המקצועית בתשלום.

תנאי קבלה: בוגר לימודים גבוהים או בעל יכולות כתיבה נדרשות ומוכחות – ועבר בהצלחה ראיון התאמה אישי ותיאום ציפיות.

מחיר ותנאי תשלום: דמי השתתפות בסך -.5,900 ₪. ניתן לשלם בהסדר תשלומים. דמי הרשמה בסך -.300 ₪.

מתי ואיפה: הקורסדנא מתוכנן להיפתח בתאריך 23.10.2015, ויתקיים במרכז `אסופה` – בית ספר לכתיבה יוצרת ומקצועות הכתיבה, בסטודיו ברחוב הלל בחיפה.

לקבלת פרטים מלאים ותוכנית הלימודים המלאה של הקורסדנא – שלח את פרטי כתובת המייל שלך, והחומר המבוקש ישלח אליך ללא כל דיחוי.
>> לכל החוגים של טומי בן- סדנאות כתיבה והנחייה אישית  <<
מיקום/ימים ושעות/טלפונים
ימים ושעות
איש קשר
טומי

  מיקום החוג
חיפה חיפה, נהריה, נצרת,

טלפונים
053 - 2766770
 
 


צוות מדריכים
טומי בן, הינו סופר, יוצר ומנחה מנוסה וייחודי, בתחום הנחיית סדנאות והנחייה אישית לכתיבה יוצרת ופרוזה וכתיבה מקצועית מולטי מדייה, בכל הז`אנרים. מנהל התוכניות לכתיבה יוצרת באוניברסיטת חיפה. בעברו עיתונאי ועורך מדור בעיתון יומי. טומי מנחה מידי יום, בהנחייה אישית, כותבים שבאים לעבוד יחד עימו בהנחייה אישית, במסגרת `כיתת אמן`. טומי הינו המייסד של `אסופה` המרכז לכתיבה יוצרת ולכתיבה מקצועית ולתהליכים נרטיביים-תראפיים בחיפה. מרכז `אסופה` מוביל ומעצב מחדש את כל תחום הנחיית כתיבה יוצרת ותהליכים נרטיביים-תראפיים בחיפה ובצפון, אם לא מעבר לכך – באמצעות שילוב מתודולוגיות רב-תחומיות ופיתוח שיטות הנחייה ייחודיות משלו. בהשכלתו הפורמאלית: לימודי ספרות באוניברסיטת ירושלים, משפטים (LLB) באוניברסיטת תל-אביב, בורר ומגשר מוסמך, מאמן אישי בכיר (coacher) בטכניון בחיפה. שילוב השכלתו הפורמאלית הרחבה, עם ניסיונו המקצועי רב-השנים וניסיון החיים העשיר שלו, עם אישיותו המיוחדת ואהבת האדם וההוראה שבהם ניחן – מביאים את התלמידים ואת המתאמנים הפונים אליו לתוצאות ולהישגים מדהימים.

מומלץ לתאם פגישה אישית מקדימה להיכרות ולתיאום ציפיות, באווירה ידידותית ונעימה, ללא כל התחייבות. לפרטים יש לפנות לטומי בטלפון או במייל.


פרטים נוספים
מתחילים בינוניים מתקדמים חניה בנים לבד בנות לבד בנים ובנות מעורב בעלי צרכים מיוחדים
גילאים
מבוגרים