אומנויות הבמה
אומנויות הבמה >> אומנויות הבמה-שונות
לימודי העשרה >> הרצאות
  • פחד קהל - הרצאה דינמית בהשתתפות קהל   (46550)

הרצאה דינמית בהשתתפות קהל!!
3 שעות הרצאה המכוונת לגירוי ולמקסום העוצמה והאפקטיביות של המסר שברצוננו להעביר בסדנה, הרצאה, שיעור והופעה!
כל מי שעומד מול קהל לא נמצא שם סתם. יש לו צורך להעביר מסר, רעיון, ידע, לגייס אנשים, כסף, יזמות למטרה מסוימת, אידאולוגיה וגם רגש - ההרצאה מכוונת לגירוי ולמקסום העוצמה והאפקטיביות של המסר ! כלים כמו קול: עצמה, גיוון, אנרגיה, בחירת המילים והשפה, קצב, טיימינג, דיקציה. גוף: זקיפות, עמידה או ישיבה, נשימה, שחרור, שליטה בתנועות והתמצאות במרחב, זרימה, אסרטיביות, אינטנסיביות, חדות, ריכוז, העזה, כנות, אמת וגמישות. המילים/הטקסט הם רק עשרה אחוז (10%) מהמסר – אם תשתמשו בכל הכלים האלה תשתכללו ותצליחו לשדרג הופעתכם ל- 100 אחוז.הרצאה מרתקת, 3 שעות המטפלת בסיטואציה המוכרת בה אנחנו עומדים מול קהל.
חווית הכיף והקלות בלנהל את עצמך בהופעה, בשיעור, הרצאה, באודישן, בראיון עבודה או סתם בשיחה, להצליח להעביר מסר וגם רגש ולהשאיר רושם בצורה משוחררת, מגרה, עינייני ואפקטיבית, היא חוויה אדירה בתחושתה ותוצאותיה מגשימות. מתאים גם למאמנים, מרצים, קוסמים, שחקנים וכל העומדים כבר מול קהל.
" הרצאה מרתקת, מרחיבה, פותחת אופקים ויורדת לפרטים הקטנים. אלו הם הדברים שעושים את ההבדל בין טוב למצויין. 3 שעות טסו להן בקלי קלות. המון, המון תודה."
דרור האיש והקפה

"השבוע חוויתי חוויה יוצאת דופן באולם ההרצאות של לשכת רואי חשבון. במקום שרגיל להרצאות בנושאים של מיסוי וכלכלה הגעתי לשמוע הרצאה אחרת. מבחינתי ההרצאה עסקה בנושאים שבדרך כלל אין לנו זמן להתעכב אליהם. נושאים כמו, איך אני נראה כשאני על הבמה. איך מטפלים בהתרגשות ובפחד קהל. איך בכלל מטפלים בקהל. איך לתכנן הרצאה כדי שהמסר יעבור יותר בהצלחה. ובעיקר, להבין שאני נתקל מול קהל לא רק בהרצאות. גם מי שמולי בדיונים במס הכנסה הוא קהל ואפילו הילדות בבית. אני מודה שיש עולם שלם של אפשרויות שלא ממש הכרתי. היה מרתק במיוחד לראות את השינויים בהופעה של המשתתפים שעלו על הבמה והציגו את עצמם בכמה מילים על מנת שנזכור אותם, כמו שהמרצה אמר, "שיהדהדו". כיצד עלו על הבמה בניסיון הראשון, ואיך הופעתם השתפרה בפעם השנייה כשהשתמשו ב"טיפים" שקבלו מהמרצה, דור פלס." אילן קמיל, רו"ח

" דור, אני טובה במה שאני עושה וכעת אני הרבה יותר טובה ! בזמן קצר עשית קסמים, מרתק, מקצועי, מעניין, מהנה מלמד ומעורר השראה עד הנשמה.
תודה לך על ההיכרות ויהיה המשך. בחברות והערכה." טל יצחק

" הרצאה מאוד מעניינת, פותחת את הראש ומספקת הרבה חומר למחשבה. היא גורמת להבין שיש הרבה אפשרויות וכלים חדשים ושימושיים לעמידה מול קהל. תודה רבה לך דור על-כך."
ח. שרון>> לכל החוגים של דור סדנאות - לימודי משחק ותיאטרון <<
מיקום/ימים ושעות/טלפונים
ימים ושעות
רביעי / פרטני
15:00 - 18:00


איש קשר
דור פלס

  מיקום החוג
כל הארץ גבעתיים, רמת גן, תל אביב-יפו, יהו
ד,

טלפונים
052 - 8408552
052 - 8408552
  אתר אינטרנט
http://dorsadnaot.com/PAGE70.asp
 


צוות מדריכים
דור פלס במאי, בוגר לימודי תואר ראשון באוניברסיטת ת"א בחוג לתיאטרון במגמת משחק ובימוי, וכן לימודי תואר שני במגמת בימוי. משנת 2000 מנחה את סדנאות התיאטרון ברחבי הארץ. 15 שנה מנהלו האומנותי ובימאי הבית של "התיאטרון העירוני נתניה". במסגרתו ביים את ההצגות:
המין השני (בכורה ארצית), "איפה הכסף" מקום ראשון בפסטיבל נצר בצוותא, "הפרדס" מקום ראשון בפסטיבל נצר בצוותא, "רק אתמול נולדה", "שמונה נשים", "הצעת נישואין", הורים איומים, אל תקרא לי מותק, קערת עץ , מים גנובים = פרס הבימוי, תיאטרון בסלון, קלפנים, הניחוח של חנה, פסטיבל אקט 2 בחיפה יוני 2008

בין עבודותי: "ליזליזה" (הבימה). "ברבוניות", אוטוסטראדה", "ווקמן" (הסמטה). "שיחה ממתינה" (תאטרונטו). "מכון ליווי" (סטודיו למשחק חולון - ותיאטרון הסמטה). "הזולה של דדי" (פסטיבל לתיאטרון קצר צוותא ת"א).

כמו כן ביים את ההצגות: "אחת ולתמיד", "עסקה משפחתית", "הבית שאני אוהב", "אהבה ראשונה", "רימון בין לבבות", "שרוט", "על אנשים והמצאות", "מכות", "לב חדש", "סקופ", "העמק הירוק", "סתם בצחוק", "נחש במתנה", "עצבוני שכמוני", "החיים הטובים", "שמוליק של זוהרה", "נשף הגנבים", "חנה סנש", הצגות מחול: "מדברים ברגליים", "היער הנעלם", "צחצ`ח - המופע של צח חרמון" .


פרטים נוספים
מתחילים בינוניים מתקדמים חניה פעילות בשבת נגישות לנכים אירועים בנים לבד בנות לבד בנים ובנות מעורב
גילאים
נוער מבוגרים גיל הזהב
מחירים והנחות
מחיר רגיל
3500


מחיר לגולשי חוג
5%

  אמצעי תשלום
מזומן/צ'ק/כרטיס אשראי