לימודי מוסיקה
לימודי מוסיקה >> פיתוח קול
אומנויות הבמה >> הכנה לאודישנים
  • פיתוח קול בתל אביב ופרדס חנה   (46224)

שיעורי פיתוח קול ליחידים, חימום קולי להרכבים קוליים ומקהלות, עבודה עם קבוצות על שמירת איכות הקולשיעורי פיתוח קול ושירה אמנותית עם חני ריקרדו, מבכירות המורות לשירה אמנותית בארץ ומראשי ארגון המורים הישראלי לשירה אמנותית.
הכנה לבגרות, בחינות כניסה לאקדמיה ובתי הספר למוסיקה בארץ ובחו"ל.
בנוסף: לימוד סולפג` ותאוריה ופסנתר.
עבודה קולית עם הרכבים מוסיקליים - מקהלות מקצועיות ומוסיקה קלה.
חימום קולי מקצועי לאנסמבלים ומקהלות
עבודה עם מורים, מרצים - פרטי או בקבוצות, על שמירת איכות הקול לאורך הזמן>> לכל החוגים של Hannie Ricardo - Musical Bridges <<
מיקום/ימים ושעות/טלפונים
ימים ושעות
גמישאיש קשר
חני

  מיקום החוג
כל הארץפרדס חנה תל אביב-יפו, זכרון יעקב, ואדי ערה
, חדרה,

טלפונים
057 - 9418692
057 - 9418692
  אתר אינטרנט
http://www.hannie-ricardo.com
 


צוות מדריכים
חני ריקרדו
אם לשלוש בנות, מוסיקאית, מחנכת, זמרת ומורה לפיתוח קול, ממייסדות ומנהלות ארגון המורים הישראלי לשירה אמנותית ( IVTA), ועומדת בראש עמותת "גשרים מוסיקליים" (ע"ר).
ילידת ירושלים. למדה תואר ראשון ושני בחוג למוסיקולוגיה, וכן פסנתר וזמרה באוניברסיטת תל אביב. בין השאר למדה אצל פרופ` יונתן זק, צילה גרוסמאייר, הדסה בן-חיים, ביביאנה גולדנטל ופרופ` מירה זכאי. השתלמה באמנות השירה בפירנצה, אצל הסופרן הנודעת מרגריטה רינלדי, וכן אצל לאונרדו וולובסקי וא. מורטי-פננטי.
כמו כן בעלת תואר MA מן המכון ליהדות בת זמננו באוניברסיטה העברית, עם התמחות בתקופת השואה ומלחמת העולם השנייה.
פיתחה תוכניות לימודים מוסיקליות רבות, וביניהן תוכנית הלימודים "אופרה לילדים", החושפת בפני ילדים את העולם הקסום של האופרה, תוכנית מיוחדת בנושא האופרה "ברונדיבר" (אופרת הילדים מגטו טרזינשטדט), פיתוח פרויקט "טרזין" הבינלאומי המיועד למקהלות נוער. בעלת ניסיון רב בעבודה עם בתי ספר ברחבי הארץ, וכן ניסיון הפקתי, מוסיקלי ובימויי . בין השאר שימשה כמדריכה קולית בהפקת "כנר על הגג" באוניברסיטה העברית, וכן בהפקת "חליל הקסם" בעברית. כמו כן הפיקה, ביימה והדריכה קולית את המופעים "יש לי קצב" (מופע משירי גרשווין), "א יידישע מייסע" והאופרה "ברונדיבר" במספר הפקות מלאות ברחבי הארץ.
חני ריקרדו הופיעה כזמרת במסגרת פסטיבלים באיטליה, פולין וסין וברסיטלים עם הפסנתרנים גרגוריו נרדי (איטליה) ואיגור אוריאש (רוסיה) באיטליה, גרמניה וישראל.
ב-2005 הוציאה תקליטור עם מיטב הפולקלור היהודי ביידיש, לדינו ועברית יחד עם הפסנתרן איגור אוריאש והופיעה עם רפרטואר זה במספר אירועים בגרמניה ואיטליה.
בשנים האחרונות מופיעה עם רפרטואר מן המאה ה-20, הרפרטואר הווקאלי של מלחיני גטו טרזין, תוך דגש מיוחד לקברט.
עורכת קונצרטים מוסברים, מרצה בפני מורים בנושא שימור הקול, ומלמדת את נושא גטו טרזינשטדט בפני ילדים, נוער ומבוגרים.
בשנת 2009 ייסדה את עמותת "גשרים מוסיקליים" (ע"ר) לקידום המוסיקה דרך פרויקטים מוסיקליים בינלאומיים לנוער. באותה שנה ייסדה את ארגון המורים הישראלי לשירה אמנותית (ע"ר) ביחד עם פרופ` תמר רחום ופרופ` מירה זכאי.
לאחרונה החלה במחקר מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים בנושא המוסיקה בגטו טרזינשטדט, לצורך דיסרטציה לתואר דוקטור במכון ליהדות זמננו.
זוכת פרס יד ושם למחקר בשנת תשע"א


פרטים נוספים
מתחילים בינוניים מתקדמים חניה אירועים בנים לבד בנות לבד בנים ובנות מעורב
גילאים
נוער מבוגרים גיל הזהב
מחירים והנחות
מחיר לגולשי חוג
10-15%לגולשי חוג

  אמצעי תשלום
מזומן/צ'ק