הריון וגיל הרך
הריון וגיל הרך >> ליווי התפתחותי
הפעלות לילדים >> הפעלות לגיל הרך
  • ליווי התפתחותי - בייביז - בייבי יוגה, עיסוי וליווי התפתחותי   (44924)

מבצע! ארגני עוד 4 חברות ותהני מסדנת תינוקות "בייביז" בחינם!
בייביז - סדנא המשלבת את שלושת תחומי העניין העיקריים בסדנאות תינוקות - ליווי התפתחותי, בייבי יוגה ועיסוי תינוקות.
ניתן להרשם גם לסדנאות בנפרד - ליווי התפתחותי, בייבי יוגה ועיסוי תינוקות. באתר טובקה פרטים מלאים . תמר אליאס"טובקה" – בית להורים וילדים

ליווי התפתחותי
בסדנאות נספק לכם, ההורים, מענה, ידע וכלים הדרושים כדי לאפשר לילדכם את הסביבה ההתפתחותית הטובה ביותר עבורו ולהובילו צעד אחר צעד להתפתחות בריאה, מאתגרת ואיכותית. נלווה את התינוק והפעוט בתשומת לב רבה, נעקוב אחר התפתחותו המוטורית, החושית והחברתית באווירה רגועה ותומכת.
הסדנאות השבועיות הינן חוויה מהנה, המהווה מפגש קבוצתי וחברתי בין הורים ותינוקות/פעוטות. ההורה מתנסה יחד עם ילדו, באופן אישי וקבוצתי, בתהליכים ובתרגילים שונים המלווים בהדרכה ובהכוונה אישית צמודה. בסדאות נחזק ונשפר את התפתחות הילד מבחינה מוטורית וחושית, נשפר את מערכת שיווי המשקל, איזון, תנועה במרחב, מוטוריקה עדינה וגסה ועוד. נשתמש בהרבה תנועה, מגע, מוזיקה, שירים, דקלומים ואביזרים שילדים אוהבים.
חוויית המפגש מקנה בראש ובראשונה ביטחון (הן להורה והן לילדו), היכרות עם סביבה התפתחותית מתאימה לשלב ההתפתחותי בו נמצא התינוק, ומספקת תנאים וגירויים נכונים. אלה מאפשרים לתינוק לממש את מלוא הפוטנציאל כדי להתקדם לשלב הבא ולהגיע אליו מוכן יותר.

הסדנאות מחולקות לפי גילאים ושלבים התפתחותיים ונערכות בקבוצות קטנות:

כל סדנה כוללת 7 מפגשים שבועיים, כשהפעילויות בה מותאמות לגיל ולשלב ההתפתחותי של התינוק ומתמקדות באיכות התנועה ובמיצוי מירבי של כל שלב ושלב.בייבי יוגה
מבוססת על היוגה המסורתית, מאפשרת לאם הטרייה לפתח ביטחון בהורות בדרך מהנה וחווייתית, המעצימה את הקשר בינה לבין התינוק.
הבייבי יוגה מכירה בחשיבות השלבים הראשונים בחיי התינוק ומאפשרת לו לחזור לחוויית התנועה המוכרת לו מן הרחם ונשכחת בלידה, ובאמצעותה להגיע לגמישות טבעית של עמוד השדרה ולהתפתחות תקינה של מערכות הגוף השונות.
התרגול במפגש הינו זמן איכות המורכב ממגע, תנועה, הרפיה, מוזיקה ותרגילי יוגה רכה המותאמים במיוחד לתינוקות. מגוון התרגילים מעודד התפתחות תקינה, מפעיל את החושים, נותן מענה לכאבי הבטן המוכרים ועוזר להירגע ולשקוע בשינה טובה. הסביבה המסקרנת והמעשירה תורמת אף היא לביטחון העצמי של התינוקות והוריהם, מעודדת אותם להקשיב לגוף ומכינה אותם לשינויים בחיים.

עיסוי תינוקות
המגע הפיזי והתנועה הם צורך מולד בתינוקות. על כן יש לעיסוי יתרונות ברורים. הוא מעודד התפתחות תקינה ובריאה של התינוק ומעמיק את הקשר הרגשי בינו ובין הוריו. העיסוי מלמד רבות על שפת הגוף של התינוק, על האזורים הרגישים שלו ועל חום גופו. במקביל מפתח העיסוי את המודעות של התינוק לאיברי גופו השונים ולגבולות היכולת שלו.
חשיבותו של העיסוי מתבטאת גם בכך שהוא עוזר לשחרר את המתחים הצבורים בגוף עקב הלידה, ממריץ את מחזור הדם ומסייע בהקלה על כאבי בטן, גזים ועצירות השכיחים אצל יילודים.

גילאי שלושה שבועות עד זחילה

מנחה: תמר אליאס


>> לכל החוגים של "טובקה" - בית להורים וילדים במושב קדרון <<
מיקום/ימים ושעות/טלפונים
ימים ושעות
ב`
10:00, 11:00


איש קשר
תמר

  מיקום החוג
גדרההגפן 139 מושב קדרון, מושב קדרון גדרה,

טלפונים
054 - 7847849
  אתר אינטרנט
http://www.tuvke.com
 


צוות מדריכים
תמר אליאס
נשואה לאסף. אם ליובל (בן 3), עמית ומעיין (בנות שנה)
בעלת תוארB.A בפסיכולוגיה ותואר M.A בסוציולוגיה ארגונית.
בעלת ניסיון רב בעבודה בארגונים גדולים בתפקידי משאבי אנוש וייעוץ ארגוני.
"במהלך השנים בחרתי להתמחות בגיל הרך וכיום אני מוסמכת להעביר סדנאות של ליווי התפתחותי, תנועה (מטעם אוניברסיטת תל אביב), בייבי יוגה ועיסוי תינוקות (שיטת MA-ME אלינור בן דויד)".פרטים נוספים
חניה
גילאים
פעוטות
מחירים והנחות
מחיר רגיל
חבר מביא חבר מקבל הנחה


  אמצעי תשלום
מזומן/צ'ק