יצירה
יצירה >> תפירה,סריגה,רקמה
>>
  • אילנה בנימיני -לימודי תפירה ותדמיתנות ברעננה   (34128)

לימודי התפירה והתדמיתנות מתקיימים ברעננה, במסגרת של לא יותר משלושה אנשים בקבוצה ומיועדים למתחילים ולמתקדמים. שיעורי התדמיתנות מתקיימים במסגרת של שיעורים פרטיים.
הודות למספר המשתתפים המצומצם בשיעורי התפירה מתאפשרת חלוקה הוגנת של תשומת הלב וההתמסרות לכל אחת ואחת מהתלמידות, ובנוסף גם ההספק גבוה יותר.
ניתן להשתלב בשיעורים ללא ידע מוקדם ומבלי להמתין וזאת מאחר והלימודים פרטניים. כל אחת משלוש הבנות עובדת על הדגם האישי שלה ומתקדמת בקצב שלה.
לאחר כחמישה מפגשים בהם מתרגלת כל תלמידה טכניקות חשובות בתפירה ורוכשת שליטה במכונה היא עוברת לתפירת הדגם שהיא בוחרת לפי טעמה האישי וצרכיה . הדגמים לקוחים מתוך מאגר עצום של גיזרות בעיקר של חברת ווג ומעצביה ונערכים בהם שינויים והתאמות לצרכיה האישיים של כל אחת ואחת .
חלק מהדגמים שנתפרו על ידי הבנות בשיעורי התפירה ניתן לראות בדף הפייסבוק העסקי תחת הכותרת " אילנה בנימיני -לימודי תפירה ותדמיתנות ברעננה". והסרטונים יעלו.

הקורסים מתקיימים בכל אחד מימי השבוע בוקר צהרים וערב .
לפני ההשתלבות בשיעורים נהוג לקבוע מפגש היכרות על מנת לתאם ציפיות ולהתרשם קודם שנרשמים .
בכל מקרה ההתחיבות איננה לתקופה ארוכת טווח . כל אחת יכולה אמנם להשתתף בשיעורים למשך זמן ארוך ובהתאם לרמה אליה היא מעונינית להגיע או לענין שהיא מגלה בהם . אולם, התשלום הוא תמיד בתחילת כל ארבעה שיעורים כאשר מתנהל רישום מדויק של נוכחות ועבור היום בו נעדרים לא מחויבים כל עוד מודיעים על כך מראש 48 שעות קודם השיעור ולא נתפס מקום של תלמידה אחרת . באופן כזה תמיד ניתן לבחון ולבדוק אם הלימודים עונים על הציפיות והקריטריונים שכל אחת הציבה לעצמה.
הקורסים מועברים על ידי מורה מקצועית ומנוסה בעלת וותק של 35 שנים במקצוע. בוגרת שנקר שממשיכה, משתלמת ומתחדשת ללא הפסקה במקצועות העיצוב והאופנה.
לקבלת פרטים נוספים ולקביעת פגישת היכרות ניתן להתקשר טלפונית למספר המצוין למעלה ובמידה ואין מענה להשאיר הודעה.
בהצלחה!
לאלו שבוחרות בהמשך להתמקצע וללמוד לעצב ולפתח את הדגמים בכוחות עצמן קיים קורס תדמיתנות מקצועי ואיכותי לפי שיטת מילר (אותה מלמדים בשנקר). הקורס מועבר במסגרת של שיעורים פרטיים והתשלום הוא בתום כל שיעור ושיעור.
בדרך כלל בשיעורים הללו משתלבים בוגרי הקורס בתפירה שכן נדרש ידע קודם בתפירה.

>> לכל החוגים של אילנה בנימיני לימודי תפירה ותדמיתנות בבית ספר למקצועות האופנה שברעננה  <<
מיקום/ימים ושעות/טלפונים
ימים ושעות
חמישה ימים בשבוע בוקר צהרים וערב
בתאום טלפוני


איש קשר
אילנה בינימיני

  מיקום החוג
רעננהרחוב בורוכוב , הוד השרון, כפר סבא, רעננה,

טלפונים
054 - 5719072
 
 


צוות מדריכים


פרטים נוספים
מתחילים בינוניים מתקדמים
גילאים
נוער מבוגרים
מחירים והנחות
מחיר לגולשי חוג
מפגש היכרות חינמי

  אמצעי תשלום
מזומן/צ'ק