חוג אלטרנטיבי
חוג אלטרנטיבי >> שחזור גלגולים
גיל הזהב >> גיל הזהב-שונות
  • תרפיה בשחזור גלגולים ובחיים בין הגלגולים   (33933)

הטיפול בשחזור גלגולים הפך לאחת הדרכים המקובלות היום (גם על פסיכולוגים רבים) לטפל במקור הבעיה (סיפור הנשמה) ולא רק בסימפטומים (הבעיות שצצות בחיים האלה).

התרפיה בשחזור הגלגולים לא נעשית לשם סקרנות המטפל בדבר חייו הקודמים (אף שסקרנות זו מובנת וטבעית), אלא לשם טיפול בנושאים שונים שבהם מתגלות הבעיות: הסיבה לאופי האדם כמות שהוא בהווה, חזרה על דפוסי התנהגות שמביאים לכאב, בעיות רפואיות, בדידות, כעס, חוסר הגשמה עצמית, מערכות יחסים טעונות או חסרות בין בני זוג או בני משפחה, והכי חשוב - המערכת שאנו מקיימים עם עצמנו.1. התרפיה בשחזור גלגולים נעשית באמצעות דמיון מודרך. בתחילת הטיפול המטופל מציג שאלה או בעיה אותה היה רוצה לבדוק באמצעות השחזור. לאחר-מכן הוא מובל אל המקומות בתת המודע שלו בהם נשמרו זכרונות חייו הקודמים.

כל החוויה מתוארת כמו בסרט, בהם עולים חייו הקודמים של המטופל, ויחד עם הסיפור המתגלה בפניו – מתגלים גם הקשיים שעמד בהם, מערכות היחסים שלו עם סביבתו ועם עצמו, ההחלטות אותן קיבל, הוא נע קדימה ואחורה בזמן לאורך הגלגול עד לרגע המוות עצמו.
מנקודה זו של המוות אנו יכולים להשקיף על ההקשרים בין הגלגול אותו חשפנו, לחיים הנוכחיים – והקשר הישיר לבעיה או לשאלה שהצגנו בתחילת הטיפול.

2. הרגרסיה אל החיים בין הגלגולים נעשית גם היא באמצעות דמיון מודרך, ובמהלכה המטופל עובר את "המסע" – החוויה שעברה עליו לפני לידתו בחיים הנוכחיים: פגישה עם הנשמות הקרובות המלוות אותו מגלגול לגלגול, חשיפת תפקידיו כשהוא בין הגלגולים, אופן קבלת ההחלטות שלו לגבי הגלגול הנוכחי ועוד.>> לכל החוגים של הרצאות חוויו/תיות - שחזור גלגולים והחיים בין הגלגולים <<
מיקום/ימים ושעות/טלפונים
ימים ושעות
א-ו
8-20:00


איש קשר
כרמלה לב-ארי

  מיקום החוג
מודיעין מודיעין,

טלפונים
050 - 7680079
  אתר אינטרנט
http://www.2all.co.il/web/Sites/gilgulim/
 


צוות מדריכים
כרמלה לב-ארי, מנחת מעגלים, מתקשרת מזה 22 שנים ומטפלת בתרפיה בשחזור גלגולים וברגרסיה לחיים בין הגלגולים, מטעם האקדמיה ללימודים רוחניים.

פרטים נוספים
גילאים
מבוגרים גיל הזהב
מחירים והנחות
מחיר רגיל
300


  אמצעי תשלום
מזומן/צ'ק