רפואה משלימה
רפואה משלימה >> רפואה משלימה -שונות
סדנאות ופנאי >> בריאות
  • סוד הנשימה - ריברסינג עם קרן ברס   (33419)

טיפולי ריברסינג - סוד הנשימה קליניקה נעימה בפרדס חנה ובאביאל
סוד הנשימה הוא פשוט ומופלא: בטיפולי ריברסינג מתאפשרת לנו גישה ל"זיכרון הגוף" בתהליך חווייתי, אינטליגנטי ויעיל להפליא אשר משתמש ביכולתו של הגוף לרפא את עצמו. הריברסינג פותח מחדש את הזרימה האנרגטית במקומות החסומים, שוטף אותנו מאנרגיה ישנה ותקועה ומפנה מקום להתחדשות, קלילות ותחושה נינוחה של "להיות בבית" בגופינו

לפרטים נוספים לחץ כאןוד הנשימה - עם קרן ברס-בוגנים
טיפולי ריברסינג (נשימה מעגלית), תהליכי נשימה, התפתחות ומדיטציה
טיפולי ריברסינג- סוד הנשימה
"מבורכים אלה שקרובים לנשימתם; הם יקבלו את ה"כן" של היקום" The Beatitudes (מארמית)
ריברסינג ( Rebirthing- התחדשות דרך נשימה) הוא טיפול רב-עוצמה, לשחרור חסימות, לריפוי הגוף והנפש ולבהירות התודעה.
בנשימה השטוחה והעצורה של רובינו, אנחנו מכניסים פנימה 25 אחוז מקיבולת החמצן של הריאות (במקרה הטוב), שזה אומר רבע מאנרגיית החיים שהייתה יכולה להיכנס לתוכנו. רבע! דמיינו כמה עוצמה, ערנות, חיוּת ובריאות יכלו להיות לנו, לו הייתה לנו פי 4 אנרגיה.
הנשימה, בהיותה "גשר" המקשר בין הגוף, השכל, הלב והרוח- משפיעה על כל תפקודינו, וקשורה קשר הדוק לחסימות אנרגטיות באיברים ומערכות שונות בגוף. הגוף שומר ואוגר אנרגיה ישנה אשר מגבילה, מעיקה ומשפיעה על כל תחומי חיינו- מדפוסים רגשיים, תקשורת ומערכות יחסים, אל מודעותינו והתפתחותינו - ועד מצבינו הפיזי והבריאותי.
נשימה עצורה ושטוחה לא מספקת לנו מספיק "דלק" לחוויית חיים מלאה, שמחה, אוהבת, מאוזנת ובריאה.
סוד הנשימה הוא פשוט ומופלא: בטיפולי ריברסינג מתאפשרת לנו גישה ל"זיכרון הגוף" בתהליך חווייתי, אינטליגנטי ויעיל להפליא אשר משתמש ביכולתו של הגוף לרפא את עצמו. הנשימה המעגלית פותחת מחדש את הזרימה האנרגטית במקומות החסומים, שוטפת אותנו מאנרגיה ישנה ותקועה ומפנה מקום להתחדשות, קלילות ותחושה נינוחה של "להיות בבית" בגופינו.>> לכל החוגים של מנדאלה- פרסום ושיווק לעידן החדש <<
מיקום/ימים ושעות/טלפונים
ימים ושעות
א-האיש קשר
וירן בוגנים

  מיקום החוג
פרדס חנה-כרכורמושב אביאל ובכרכור, אביאל פרדס חנה,

טלפונים
052 - 4422540
077 - 4370691
  אתר אינטרנט
http://www.metaplim.co.il/a.asp?p=20127
 


צוות מדריכים
מנחה: קרן ברס-בוגנים
קרן ברס-בוגנים - תרפיסטית, מטפלת ומנחת קבוצות מנוסה לריברסינג ונשימה טראנס-אנרגטית (Osho Diamond Breath, Rebirthing- רידמן- ישראל, מיאסטו- איטליה), מדריכת מדיטציה, מנחה לכתיבה אינטואיטיבית. מלווה תהליכי מודעות והתפתחות בטיפולים פרטיים ובסדנאות קבוצתיות.
קרן מלמדת נשימה כדרך לטרנספורמציה, לריפוי ולהתפתחות רוחנית. בדרך ישירה ואוהבת היא מנחה אנשים במסעם לגילוי מחודש של נשימה פתוחה, חיים אוהבים ושקט פנימי.


פרטים נוספים
מתחילים בינוניים מתקדמים חניה נגישות לנכים בנים לבד בנות לבד בנים ובנות מעורב חינוך מיוחד בעלי צרכים מיוחדים
גילאים
ילדים נוער מבוגרים גיל הזהב
מחירים והנחות
  אמצעי תשלום
מזומן/צ'ק