לימוד ריקוד
לימוד ריקוד >> סטפס
לימוד ריקוד >> ריקוד ומחול-שונות
  • רינקא - בית הספר לריקוד אירי   (29987)

הריקוד האירי מפורסם בזכות השימוש בעבודת רגליים מהירה ומפורטת לעומת שימוש מועט בתנועות ידיים, כמו גם בזכות המוסיקה העליזה והתוססת המלווה אותו.ב"רינקא" ימצא את מקומו כל רקדן ורקדנית, מהמתחילים ועד המתקדמים שבהם, וזאת תודות לערכים שאותם חרט בית הספר על דגלו; עבודת צוות, טכניקה נכונה, התמדה והנאה.

בבית הספר לריקוד אירי "רינקא" שמים דגש מיוחד על כל הדברים ה"קטנים" שהופכים רקדן, בין אם מקצועי או חובב, לרקדן מצויין: טכניקה נכונה לעבודה גופנית, סבולת גופנית גבוהה, פיתוח חוש הקצב והקורדינציה, וכן העמקת האהבה לתחום הריקוד האירי.

בית הספר לריקוד "רינקא" הוקם בשנת 2005 על ידי נועה פיטליק, רקדנית בעלת נסיון רב ובין הרקדניות האיריות המקצועיות הראשונות והיחידות בארץ. בית הספר פועל כחלק מ"קונגרס המורים לריקוד אירי", אחד מהאירגוני הריקוד האירי הגדולים בעולם אשר במסגרתו מתקיימים בחינות רמה שנתיות, תחרויות ואירועים שונים.

את השיעורים מלווה מוסיקה אירית מסורתית ומודרנית.>> לכל החוגים של רינקא - Rince  <<
מיקום/ימים ושעות/טלפונים
ימים ושעות
ימי ב` החל מ-19:30איש קשר
נועה פיטליק

  מיקום החוג
תל אביב-יפורח` חיים לבנון 37, רמת אביב תל אביב-יפו,

טלפונים
052 - 3324191
  אתר אינטרנט
http://www.rince.co.il
 


צוות מדריכים
נועה פיטליק היא רקדנית וספורטאית מגיל 3.
בגיל 15 התאהבה בריקוד האירי המסורתי והחלה ללמוד אותו באופן מקצועי, אצל הגב. ג`קלין לי, מורה ושופטת בתחום הריקוד האירי הפועלת בדבלין, אירלנד.
נועה התגוררה באירלנד מספר שנים, התחרתה בתחרויות ואף השיגה הישגים נאים, הכוללים גם מספר מקומות ראשונים ושניים. נועה הינה הישראלית הראשונה שמתחרה וזוכה במקום ראשון בתחרות ריקוד אירי.
בימים אל לומדת נועה לבחינת ההסמכה הסופית בריקוד אירי.


פרטים נוספים
מתחילים בינוניים מתקדמים שיעור נסיון מחיר למשפחה אירועים בנים ובנות מעורב
גילאים
נוער מבוגרים
מחירים והנחות
מחיר רגיל
50


מחיר לגולשי חוג
חודש היכרות במחיר מיוחד

  אמצעי תשלום
מזומן/צ'ק