בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוגים טיפוליים >> ליווי התפתחותי > ליווי התפתחותי - סדנאות ומפגשים פרטניים.ליווי התפתחותי - סדנאות ומפגשים פרטניים.תחומי פעילות:
חוגים >> הריון וגיל הרך >> ליווי התפתחותי
חוגים >> הפעלות לילדים >> הפעלות לגיל הרך

תיאור הפעילות:


* סדנאות משולבות להורים ותינוקות עד גיל חצי שנה: ליווי התפתחותי, בייבי יוגה ועיסוי תינוקות. 6 מפגשים חוויתיים ומקיפים, שיחסכו מכם את הריצה מסדנה לסדנה: איך נרגיע תינוק בוכה? איך נגרום לו לשכב על הבטן,לזקוף את הראש ולהתהפך? איך נעודד זחילה?... הכל מתוך עקרונות שלושת התחומים.

* אבחון/טיפול פרטני - מיועד לתינוקות ופעוטות עם קושי או עיכוב התפתחותי. במפגש פרטני וממוקד ניתן פתרון לקושי הספציפי של התינוק/ת. המטרה - פתרון מקצועי, ענייני, נעים ומהיר.
ענבל שמיר - מאבחנת ומטפלת מוסמכת בשיטת ורדי, בעלת נסיון עשיר בהתפתחות מוטורית של תינוקות, מעבירה סדנאות וטיפולים פרטניים:

* בסדנה לליווי התפתחותי נפגשים איתי הורים ותינוקות לשמונה מפגשים של חוויה, לימוד ותרגול מוטורי. בסדנת ההתפתחות נבין למה, מתי ובעיקר איך נעודד את התינוק/ת להתפתחות תקינה.

* אבחון/טיפול פרטני מיועד לתינוקות ופעוטות עם קושי או עיכוב התפתחותי. במפגש פרטני ניתן ממוקד לקושי הספציפי של התינוק/ת.
המטרה - פתרון מקצועי, ענייני ומהיר.

צוות המדריכים:

ענבל שמיר - מאבחנת ומטפלת מוסמכת בשיטת ורדי, בעלת נסיון עשיר בהתפתחות מוטורית של תינוקות,

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    יהוד,
  • שעות פעילות:
    בתיאום מראש

  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים