בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> לחימה משולבת-mma > אקבן - אומנות לחימה מסורתית משולבת נינג`יטסואקבן - אומנות לחימה מסורתית משולבת נינג`יטסותחומי פעילות:
חוגים >> אומנויות לחימה >> לחימה משולבת-mma
חוגים >> אומנויות לחימה >> נינג'יטסו

תיאור הפעילות:

בית הספר ללחימה אקבן מלמד את שיטת הלחימה בודו נינג`יטסו - שיטת לחימה משולבת המבוססת על טכניקות הלחימה היעילות של נינג`יטסו מסורתי יפני.

באווירה מקצוענית מגיע המתאמן לכושר שיא בצורה הדרגתית בעזרת סרגלי המאמצים האיטיים והמפורטים של אקבן. תוך כדי השלב הראשון לאימונים נלמדות טכניקות הלחימה הטובות ביותר בעמידה, הטלות ולחימה על הקרקע - כך הופך המתאמן ללוחם יעיל וחזק בעל נסיון בכל צורות הלחימה.
בשלב השני, לומד התלמיד את טכניקות הלחימה עתיקות של הנינג`יטסו ומשלב לחימה בכלי נשק עם הבנה רוחנית ובסיס איתן.

ביה"ס אקבן קיים משנת 1986 והוא מכשיר אנשי אומנוית לחימה ברמה הגבוהה ביותר. כחלק מהמקצועיות של בית הספר - מתעדים וותיקי אקבן את אומנויות הלחימה השונות באתר הגדול והמקיף מסוגו בעולם. טכניקות לחימה אלו והאפשרות לחזק את הלימוד על ידי שיעורים והסברים באינטרנט מאפשרים לתלמידים להיות בקשר ולשמור על כושר תמיד.
בקבוצות אקבן, נלמדים האלמנטים הבסיסיים של הגנה עצמית, תנועה וכושר. לאחר הקניית כושר שיא ובסיס קרבי אנו לומדים הגנה נגד סכין, לחימה מול מספר יריבים ועבודה קרבית מציאותית על הקרקע, בעמידה ועם כלי נשק.  

צוות המדריכים:

יוסי שריף, חגורה שחורה, דאן 5 מיפן, הוא המדריך הבכיר באקבן והמייסד של בית הספר. יוסי הכשיר יותר ממאה וותיקים בלחימה בשיטת הבודו נינג`יטסו. את דרגתו קיבל יוסי שריף בשנת 1991 ממורהו - דורון נבון ומהצומי מסאקי, ראש בית הספר בוג`ינקאן.

יוסי הוא בוגר קורס מאמנים בכירים לאומנויות לחימה במכון ווינגייט, פיזיוטרפיסט מוסמך B.P.T אוניברסיטת תל אביב, תואר בפילוסופיה אוניברסיטת תל אביב.

באקבן מתמחים באומנות לחימה מקצועית ובסרגלי מאמצים הדרגתיים וחכמים.

אנחנו מתאמנים שנים רבות, מגיל צעיר ועד לגיל מבוגר מאוד.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  מלחה
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  ירושלים,
 • שעות פעילות:
  יום א - שעה 18:00
  יום ד - שעה 1830, חוג נוסף 20:00
 • מחיר:
  250 ש"ח
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים