בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> כושר ותנועה >> יוגה > מרכז דולה: יוגה לנשים הרות ולאמהות אחרי לידהמרכז דולה: יוגה לנשים הרות ולאמהות אחרי לידהתחומי פעילות:
חוגים >> כושר ותנועה >> יוגה
חוגים >> הריון וגיל הרך >> הריון ולידה

תיאור הפעילות:

חוג יוגה מותאם לנשים הרות, המכין אותך ללידה מבחינה גופנית ורגשית. תנוחות היוגה, תנועה, נשימות, ריכוז ותרגילי הרפיה ומדיטציה יקלו על בעיות שכיחות בהריון ויכינו את גופך ללידה. אחרי הלידה, החוג נותן לך קצת זמן להקשבה עצמית והתרגעות, ומסייע לגופך לחזור לעצמו לאחר הלידה. נשימה נכונה, חיזוק הגוף, הבטן ורצפת האגן
יוגה הוא שם כולל לשיטות רבות שמטרתן אחת, השגת שקט ושלווה, איחוד בין הגוף לנפש בין המחשבה למעשה, ויצירת יכולת ריכוז גבוהה יותר במטרה להגיע ליעילות ושיפור בכל רבדי החיים.

"בריגהו יוגה" לנשים בהריון מתוכננת לתמוך באם בתקופה המיוחדת הזו, ע"י התייחסות לנושאים הפיזיים והרגשיים שהפכו לעולמה ובכך להועיל לה ולתינוקה.

תירגול של אסאנות (תנוחות ומצבי גוף הלקוחים מעולם היוגה הקלאסית), המתואמות לצורכי הגוף של האשה ההרה וליכולותיו, שומרות על תנועתיות, מחזקות את הגוף, מנצלות את הגמישות המיוחדת שמתפתחת בו בהריון ומכינות אותו לתנוחות הלידה הרצויות.

תרגילי נשימה ("פראנהימה") מזרימים כמויות גדולות של חמצן לגוף האם והתינוק, משפרים את זרימת הדם ומאזנים את הפרשת ההורמונים. מרגיעים את מערכת העצבים, מסירים פחדים מהלידה והאמהות ויוצרים תחושת ביטחון, שלווה, כוח רצון ונחישות. יוצרים שקט מנטאלי ומגדילים את יכולת הריכוז ומהווים הכנה טובה ליכולת הנשימה והריכוז הנדרשת במהלך הלידה.

תרגילים מדיטטיביים ייחודיים אשר בונים את היכולת המנטאלית של האם, ומפתחים שליטה בחושים ובהכרה בכך מחזקים את הריכוז ואת כוח הרצון, מחזקים את האמונה והחיבור הרוחני של האם, מגדילים את תחושת היותה של האם חלק בלתי נפרד מתוך שלם גדול, מתוך תוכנית בריאה אחת גדולה, ויוצרים בה תחושה של אחדות, שלווה ובטחון ביכולתה למלא את יעודה כאם.

תרגילים אלה מאזנים את מערכת העצבים ומשפיעים על האיזון הנפשי של האם והתינוק.

צוות המדריכים:

מדריכה: יפעת שוורצברג
מדריכת יוגה המתמחה בתחומים: אוכלוסיה רגילה, נשים בהריון ואחרי לידה, ילדים ותינוקות

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  ליד קניון גבעתיים
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  גבעתיים,
 • שעות פעילות:
  ימי ב` בשעה 20:00
  ימי ו` בשעה 09:00
 • מחיר:
  240 ש"ח לחודש
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים