בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוג אלטרנטיבי >> נומרולוגיה > קורס ייעוץ וחיזוי בנומרולוגיהקורס ייעוץ וחיזוי בנומרולוגיהתחומי פעילות:
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> נומרולוגיה
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> מיסטיקה

תיאור הפעילות:

הנומרולוגיה היא כלי מדהים המאפשר לנו ללמוד את השפעת המספרים הסובבים אותנו על חיינו, אופיינו וגורלנו, ומערכות היחסים שלנו עם הסובבים. תאריך הלידה והשם של אדם למעשה קובעים את כל אלו. הנומרולוגיה מאפשרת לנו נגישות לאותו מידע וכן מציעה לנו דרכי שינוי ושיפור של חוויות חיינו.
קורסים וסדנאות:
קורס התבוננות נומרולוגית- לימוד משמעויות כל המספרים והשפעתם על גורלנו ואופיינו, ניתוח נומרולוגי לפי שם ותאריך לידה, בדיקת שם והתאמתו לתאריך הלידה (כולל שינוי שמות).

קריאה בקלפי טארות- קורס מקיף ומלא ללימוד קריאה בקלפי טארות לייעוץ בכל תחומי החיים, תחזית עתידית, קבלת תשובות ובדיקת פוטנציאל.

רייקי- הקניית היכולת להעביר אנרגיה בעוצמה דרך כפות הידיים והידע הנדרש כדי להשתמש בו, על מנת לטפל בעצמנו ובאחרים.

ביו אנרגיה- שיטתו המדהימה של רפי רוזן, המבוססת על אבחון וטיפול ב"רוח" המטופל שהיא שדה אנרגטי המהווה העתק של גוף המטופל על כל הרבדים.

טיפולים ברפואה משלימה:
עיסוי קלאסי
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
רייקי
ביו אנרגיה
פרחי באך

צוות המדריכים:

יוסף הרשקוביץ- מורה לקלפי טארות, נומרולוגיה ורייקי, מייעץ בתיקשור ומטפל ברפואה סינית ורפלקסולוגיה, בעל נסיון של יותר מ- 10 שנים. מנחה סדנאות וקורסים ומעביר הרצאות בתחומים אלה במכללות לרפואה משלימה, מרכזים קהילתיים ומתנס"ים וחוגי בית.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  תל אביב-יפו,
 • שעות פעילות:
  12 מפגשים של 3 שעות

 • מחיר:
  2000 ש"ח
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים