בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> הגנה עצמית > ארגון ווינג-צון ישראל - "אמנות ההגנה העצמית" קריית טבעוןארגון ווינג-צון ישראל - "אמנות ההגנה העצמית" קריית טבעוןתחומי פעילות:
חוגים >> אומנויות לחימה >> הגנה עצמית
חוגים >> >>

תיאור הפעילות:

הרבה יותר מהגנה עצמית! ווינג-צון (WingTsun) של הארגון האירופאי EWTO היא אומנות לחימה מרתקת, אינטליגנטית ואפקטיבית להתמודדות עם כח גדול משלנו, מפתחת יכולות תנועה, יציבה, מודעות ועוצמה בחיים ובמצבים מסוכנים. השיטה מתאימה לכולם!
הצטרפו ותיהנו מתכנית לימוד בסטנדרט אירופאי!

ווינג-צון (WingTsun) של הארגון האירופאי EWTO,
הינה שיטת לחימה סינית במקורה אשר פותחה ע"י נזירת שאולין (לפני כ 300 שנה),
כדי להתגונן בהצלחה מול יריב גדול וחזק בקרב הרחוב. אחד מאבות השיטה הוא גראנד מאסטר ייפ-מאן המפורסם שהיה גם מורו של הלוחם האגדי וכוכב הקולנוע ברוס לי.

הארגון האירופאי לווינג-צון EWTO מונה מעל 2,000 בתי ספר ברחבי אירופה כאשר בארץ קיימים מספר מרכזי לימוד בראשותו של נציג הארגון הרשמי בארץ סיפו אסף אגמי (דרגה גבוהה שלישית).

תכניות הלימוד מועברות ע"פ תכנית מובנת, בתקן ובהכוונה מקצועית של הארגון בחו"ל המחייב סטנדרט אירופאי ומתאימה לאוכלוסיות השונות: ילדים, נשים, גברים, מחוננים, צרכים מיוחדים והגיל השלישי ואינה דורשת ניסיון או יכולת פיזית מיוחדת. בנוסף ליכולות הגנה עצמית ייחודיות, השיטה עוסקת בחינוך לדרך חיים של ערכים ומשמעת, בטחון עצמי, ריכוז ואיזון פיזי ונפשי.

השיטה בארץ מאושרת במשרד החינוך ונלמדת בבתי ספר למחוננים כחלק מתוכנית הלימוד.
ארגון EWTO הוא היחיד בעולם בתחום אומנויות הלחימה, שפיתח מסלולים אקדמאים באירופה בתחום "מדע הקרב" – ווינג צון של EWTO הוא המרצדס של אומנויות הלחימה.

צוות המדריכים:

המדריך הראשי במרכז הלימוד קריית טבעון: עידו רדא

עידו:
בן 38 ומתגורר ברמה"ג. נשוי ואב לשתיים.
מדריך מוסמך לווינג-צון מטעם הארגון האירופאי EWTO ומכללת ווינגייט.
מדריך מוסמך בנינג`יצו, בעל חגורה שחורה, מנוסה באומנויות לחימה רבות – אייקידו, ג`יגיצו ברזילאי וטאי-צ`י.
מרצה קליני בכיר ומטפל במכללת תמורות לרפואה משלימה ומטפל ברפואה סינית ויפנית (דיקור וצמחים) בקליניקה פרטית בת"א ורמת הגולן.
בוגר יחידה מובחרת בצה"ל ואיש מילואים.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

אם הגעתם לפה אולי תתעניינו גם ב:

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    חיפה, רמת הגולן, נצרת,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים