בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> קרב מגע > ריוקיו קנפו - קרב מגע מלאריוקיו קנפו - קרב מגע מלאתחומי פעילות:
חוגים >> אומנויות לחימה >> קרב מגע

תיאור הפעילות:

אלימות מקצועית!

הגנה עצמית אכזרית עם מאות טכניקות מיוחדות יעילות ביותר נגד כל סוגי מפגשים אלימים. “ריוקיו קנפו - קרב מגע מלא” היא אחת מאמנויות הגנה עצמית הותיקות והיעילות ביותר שפותחו אי פעם.

טכניקות הגנה עצמית:
מטרתנו היא ללמד אותך כיצד לסיים מקרה מאיים מיד, ולתת לך ביטחון מוחלט ביכולת להגן על עצמך ומשפחתך.

אימונים בקרב רחוב:
מאוד מאתגר, הכרחי ביותר עבור אימון מקיף להגנה עצמית וקרבות רחוב. בלעדי בארץ.

כלי נשק מודרנים ומסורתיים:
ללמד במיומנות שימוש בכלי נשק וניטרול יריבים חמושים.

אקדמיית ריוקיו קנפו:
השיעורים מתקיימים באולם של אקדמיית ריוקיו קנפו. מקום יפה ומקצועי לאומנות הלחימה. עם מגוון רחב של ציוד אימון מאתגר כמו טבעות אולימפיות, שקי אגרוף גדולים, חבל טיפוס ועוד.

יהושע קדוש הוא המדריך הראשי של דוג`ו קנפוקאן בירושלים. ב2001 יהושע התחיל את לימודי הריוקיו קנפו עם גראנד מאסטר דוד נתן, כשהוא עולה בזריזות בדרגות ומוכשר למדריך הילדים ואסיסטנט להאנשי דוד נתן בדוג`ו ריוקנקאן בירושלים. בהיותו רגיש וערני לסביבתו ומוכשר בלוחמה, כבר ב2004 יהושע מונה למנהל מחלקת הילדים בריוקיו קנפו קובוג`וצו קאי, ומוסמך להדרכת שעורי הקרב למבוגרים.
מאז 2008 סנסי קדוש מדריך שעורים פרטיים בריוקיו קנפו, בוגו קומיטה וקובוג`וצו במקומות שונים בארץ. יהושע קדוש ניצח מקום ראשון בביצוע קאטה וקובוג`וצו באליפות לאומית פתוחה 2012.
ב2015 קודם למנהל מחלקת חקר ופיתוח ריוקיו קנפו קובוג`וצו קאי בארץ, והועלה לדרגת דאן שביעי ודאיישיהן מנג`ו (מורשה להדרכה) על ידי גראנד מאסטר דוד נתן, דאן 10.
רנשי קדוש הוא בוגר מכון וינגיט בתל אביב, למד "קאפו" (החייאה), וקורס עזרה ראשונה דרך מגן דוד אדום.
הוראה היא מומחיות אצל רנשי קדוש לא רק בגלל הסבלנות והאכפתיות שהוא מראה לתלמידים שלו, אלא גם בזכות הגישה השיטתית שלו להדרכה ותשומת הלב לפרטים המבטיחה הבנה מלאה של החומר המודגם.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  מעלה אדומים
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  ירושלים,
 • שעות פעילות:
  שני - חמישי
  18:00 - 19:30
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים