בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> הפעלות >> יום הולדת למבוגרים > יום הולדת ״חלומות מתגשמים״יום הולדת ״חלומות מתגשמים״תחומי פעילות:
חוגים >> הפעלות >> יום הולדת למבוגרים
חוגים >> >>

תיאור הפעילות:

הפעלת יום הולדת כייפית, מגבשת, ומעל הכל - משנת חיים!
הפעילות המרכזית מבוססת על תרפיה באומנות ויוצרת אצל המשתתפים חזון ומוטיבציה להגשים את חלומותיהם, חווייה שיזכרו לכל החיים. בנוסף יש פעילויות מגבשות וריקודים - כיף אמיתי!
זמין כרגע באנגלית וברוסית.

An inspirational birthday activity, that`s fun, bonding, and life changing! Available now in English and Russian.
יום הולדת ״חלומות מתגשמים״ מלאה בהשראה וכיף!

המשתתפים ילמדו על עצמם ועל משאלות הלב שלה, ויפתחו חזון ברור שיעזור להם להגשים את החלומות שלהם.

יש גם דיג׳יי וריקודים, ופעילויות מגבשות שתזכרו לעוד הרבה שנים.

שלב ראשון: שוברים את הקרח
מסתכלים מסביב על האנשים בחדר ובוחרים שני שותפים סודיים, בלי שאף אחד ידע מי הם. כשכולם סיימו לבחור, כל אחד ואחת הולכים ושמים יד אחת על הכתף של השותף הראשון, ובעוד שמחזיקים את היד על כתפו של השותף הראשון - הולכים ושמים את היד השניה על הכתף של השותף השני... והכיף מתחיל!

שלב שני: פסלים חלומיים
בוחרים שותף אחד. עם השותף, כל אחד בתורו מדמיין את עצמו בסצינה מתוך החלום ואז לוקח את השותף (שעומד כמו פסל) ומציב אותו בהתאם לסצינה. לדוגמא: סצינה של ניצחון שבה שתי הידיים מונפות באוויר, או חיבוק עם אדם אהוב.
השותף שמפסלים ממנו נשאר עם עיניים עצומות לאורך התרגיל, ושם לב לרגשות שלו. בסוף התרגיל, שני השותפים משתפים אחד את השני בחווייה שהם עברו בתור הפסל.

שלב שלישי: תרפיה באומנות
כל אח בוחר קלף אחד מתוך חפיסת קלפים מטאפוריים שמתאר את החלום שלו. אז, שמים את הקלף על דף נייר ודרך ציור על הנייר מסביב לקלף מפתחים ומגדילים את התמונה של החלום.
כשכולם סיימו לצייר מתחלקים לקבוצות ומספרים בקבוצה על היצירה שלהם. חוץ מזה שהשיתוף מעניין, זו גם דרך נהדרת להכיר אנשים יותר לעומק ולשבור עוד את הקרח.

שלב רביעי: עולם חלומי
נשארים באותן הקבוצות. כל קבוצה מקבלת בריסטול לבן, ומבלי לדבר, כל אחד מהקבוצה מצייר על הבריסטול את החלום שלו, וביחד יוצרים עולם חלומי שייחודי לכל קבוצה.
כשמסיימים, מציגים את כל הציורים כמו בגלריה וכולם יכולים להסתובב ולהתרשם מהציורים.

לסיום
יוצרים מעגל גדול וחולקים את החוויות מכל היום שעבר, אח״כ עושים מדיטציה שבה נרגעים ומביטים במה שמתרחש בפנים, ואז מתחילה מוזיקה שמחה וקצבית וכולם רוקדים ביחד ונהנים!

-- -- -- -- ENGLISH -- -- -- --

The "Dreams Come True" birthday is full of inspiration and fun.

The participants will learn about themselves and their heart`s desires, and will develop a clear vision that will help them fulfill a dream of theirs.

There will also be a DJ, and dancing, and bonding experiences that will be remembered for a long time.


THE ACTIVITIES

Stage 1: Breaking The Ice
Each person looks around the room and picks 2 partners, secretly that nobody knows who chose who. When everybody are ready, each one goes and puts one hand on the shoulder of the first secret partner, and then while holding their shoulder they try to go and put the other hand on the shoulder of the second partner. Just about now the fun starts!

Stage 2: Dream Statues
Everyone find partners and arrange in couples. Each person imagines a desireable scene from their dream, and then they take turns with their partners - one stands still with eyes closed, while the other "sculpts" them by moving and adjusting their body to fit how they see themselves in that scene from the dream. For example, a winning scene with both hands up to the sky, or a scene in which they hug a loved one.
The one who plays the statue pays attention to their feelings, so when this part ends both partners share with each other how they felt as that statue that fulfills its dream.

Stage 3: Art-Therapy
Every person picks a card from the metaphoric cards deck that reflects their dream. Then they place the card on a piece of paper and paint around it to develop a bigger picture of their dream. When everybody are done, they split into groups share about their creations, which is inspiring and also it`s a great way to get to know new people and break the ice some more.

Stage 4. Dream World
Another art-therapy assignment is done in the same groups. Each group gets a white poster on which the group members draw their dreams in complete silence. Each group poster becomes a world of dreams.
Then, all the posters are hung up and everybody review them like in an art gallery.

Finale
Everyone form a big circle in which they share about their experiences from all the exercises, then they do a meditation to relax and contemplate, and then rhythmic uplifting music starts and everyone dance together and have fun!

צוות המדריכים:

המדריכה נבינה מנחה את הפעילות.
נבינה מנחת קבוצות, מטפלת בתרפייה באומנות בחסד, בעלת נסיון של שנים.

לנבינה יש אהבה גדולה ליצירת כיף ואנרגיות גבוהות וגם להתפתחות אישית, ובעזרת הכלים של התרפיה באומנות ועוד כלים שהיא רכשה בדרך, היא משלבת את הכיף וההתפתחות באופן שמרגיש טבעי לגמרי.

את יום ההולדת הראשון של ״חלומות מתגשמים״ נבינה אירגנה... לעצמה! היא בנתה את התכנית והפיקה את האירוע, וההצלחה הייתה מסחררת.
מאז התכנית ממשיכה להתפתח ולהשתפר באופן קבוע.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  מרכז
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  ראשון לציון, תל אביב-יפו, הרצליה,
  חיפה, ירושלים,
 • שעות פעילות:
 • מחיר:
  2600
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים