בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> יצירה >> ציור > קורסים לציור בסטודיו תשרי

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

קורסים לציור בסטודיו תשרי

  | 0723932645
תיאור הפעילות:

בסטודיו תשרי קיימים מספר מסלולי לימוד לנושא הציור המתאימים למתחילים ללא נסיון ולמתקדמים. נושא הציור נלמד במגוון הקורסים השונים. בסטודיו נלמד את טכניקות העבודה השונות בצבעי שמן, צבעי אקריליק, צבעי מים (אקוורל) ופסטלים. מטרת הקורסים להקנות שיטות עבודה מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר כך שהתלמיד יוכל לבטא את עצמו באופן חופשי ולפתח את שפתו האישית. בין השאר נלמד הבנה בתורת הצבע, כוחו של הצבע, יחסי נושא ושיטות העבודה הספציפיות של כל מדיה. שליטה בכל אלו יעניקו לתלמיד את זכות הבחירה ויאפשרו לו לתת לעבודותיו משמעות אישית בהן עמדה ומהות.
*אודות הסטודיו

סטודיו מקצועי ללימוד ציור ורישום בהנחיית האמן ראובן תשרי מורה בעל ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות באווירה מקצועית ואינטימית. הסדנאות והקורסים השונים מובנים באופן דידקטי המתאים למתחילים ומתקדמים. במסגרת השיעורים נחשפים התלמידים לטכניקות העבודה השונות במדיומים המגוונים, כגון: צבעי שמן, צבעי אקריליק, צבעי מים (אקווארל), עפרונות גרפיט, פחם, פסטל, דיו ועוד.
השיעורים מתאימים לכל מי שסקרן ללמוד את סוד הקסם של היצירה. אין צורך בניסיון קודם או מיומנות כלשהי כי אם רק בפתיחות ללמוד ולהיחשף לשפה הפלסטית של היצירה. כמו כן,למעוניינים ניתן לבנות תיק עבודות מקצועי ללימודים גבוהים והכנה לקראת מבחני כניסה למוסדות בתחומי האמנות השונים, כמו עיצוב חזותי, עיצוב מוצר, עיצוב פנים, אדריכלות ותרפיה באמנות.

*מסלולי הלימוד

תוכנית הלימודים בנויה ממס` מסלולים:
1.סדנת לימודים שוטפת - הסדנה נמשכת על פני כל השנה כאשר במהלכה אני מלווה כל תלמיד בעבודתו החופשית תוך הכוונה לשיפור הטכניקה בה בחר וחידוד המודעות לרוח העשייה האמנותית כיום.
2. קורסים מקצועיים ללימוד הטכניקות השונות - קורסים אילו מועברים גם ע"י אמנים/ מורים אורחים אשר מעבירים בסטודיו קורסים קצרים באופן מקצועי ואקדמי .בין הקורסים השונים: קורס צבעי שמן מתחילים, קורס צבעי שמן מתקדמים, קורס צבעי מים (אקוורל), קורס רישום, קורס רישום מודל ו"כיתת אמן".
3. ביקורי מוזיאונים וגלריות והרצאות העשרה - האמנות מאז ומעולם היתה ותהיה ראי לתקופתה וככזו חשוב כי כל מי שלומד אמנות יעשיר ויעמיק את הבנתו בשפה אשר משתנה ללא הרף בשל היותה חלק בלתי נפרד מהחיים. לכן הצורך להתעדכן ולהיחשף חשוב לעיתים, לא פחות משיפור המיומנות. סיור מוזיאונים, גלריות והרצאות אילו ניתנים אחת לחודש במועדים משתנים בהתאם למועדי התערוכות.השונות.


*הנושאים הנלמדים בקורסים המקצועיים לציור

נושא הציור נלמד במגוון הקורסים השונים. בסטודיו נלמד את טכניקות העבודה השונות בצבעי שמן, צבעי אקריליק, צבעי מים (אקוורל) ופסטלים. מטרת הקורסים להקנות שיטות עבודה מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר כך שהתלמיד יוכל לבטא את עצמו באופן חופשי ולפתח את שפתו האישית. בין השאר נלמד הבנה בתורת הצבע, כוחו של הצבע, יחסי נושא ושיטות העבודה הספציפיות של כל מדיה. שליטה בכל אלו יעניקו לתלמיד את זכות הבחירה ויאפשרו לו לתת לעבודותיו משמעות אישית בהן עמדה ומהות.

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    | 0723932645


 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • כתובת:
  הרימון 6, רשפון
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  הוד השרון, הרצליה, כפר סבא, רמת השרון, רעננה
 • שעות פעילות:
 
 • מתחילים
 • בינוניים
 • מתקדמים
 • חניה
 • מבוגרים
(57612)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים