בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> יצירה >> ציור > לימודי ציור ברמת גן - סטודיו המרתף של בזלימודי ציור ברמת גן - סטודיו המרתף של בזתחומי פעילות:
חוגים >> יצירה >> ציור
חוגים >> >>

תיאור הפעילות:

בואו ליצור בסטודיו שייתן לכם את סביבת העבודה שמתאימה לכם. המרתף של בז נמצא באזור הכי הומה ושקט שתמצאו, כך שתתחילו להתקדם במעלה השבילים שייצרו עבורכם עולם אומנותי עשיר. רוצים לדעת עוד? היכנסו.
* העבודה בסטודיו:
אצל בז תתפתחו בציור וברישום, תקבלו שליטה על העיפרון, המכחול, גם בגרפיט, בפחם ובגיר ותבינו איך כדי להשתמש ביתרונות ובחסרונות של חומרי היצירה לטובת העשייה שלכם. ברגע שיש לכם את הדרייב שהיצירה דורשת, תצליחו להפוך את הרעיונות הממלאים אתכם למציאות עם אמירה חזקה.

תשקיעו בכל הפרטים שמרכיבים את התוצר כדי להגיע לשלמות היצירה האומנותית, תעבדו על הקומפוזיציה ותשתלבו בעולם הצבע. תיהנו מהנחיה אישית המותאמת רק עבורכם ולרמה בה אתם מצויים בשלבים השונים, בקבוצה קטנה שכיף ונוח להיות פעילים בה.

* ללמוד אצל אמן:
בז הוא אמן שהוכשר במיטב האומנויות, יקנה לכם כלים ודרכים שירחיבו לכם את האופקים ויגדילו את החשיבה היצירתית שלכם. תפתחו פרספקטיבה אישית במהלך העבודה בדף ובקנבס והאני היוצא הפנימי ונקודת המבט האישית יפרחו.

מדריך קבוצות בטכניקות ציור ורישום אקדמיים ויוצר שילוב עם הגישה האינטואיטיבית בציור, דבר המספק יתרון רציני. להרשמה ולפרטים נוספים התקשרו עוד היום.

צוות המדריכים:

כמה מילים על עצמי, למדתי אמנות ותדפיס באקדמיה בהאג, הולנד. למדתי עיצוב באקדמיה בצלאל, י-ם.
עוסק בנוסף לעבודה בסטודיו, גם בפיסול למרחב הציבורי, הצגתי מעבודותי בתערוכות רבות וכן מנחה קבוצות של נוער, מבוגרים וילדים במקומות שונים בארץ.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  גבעתיים, רמת גן, תל אביב-יפו,
 • שעות פעילות:
  ערב: א`, ג`
  שעות ערב: 18:30 - 21:00
 • מחיר:
  100 לשיעור (2:30 - 3 ש`)
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים