בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> טאי צ'י > טאי צ`י של מרכז חווא טו באשקלוןטאי צ`י של מרכז חווא טו באשקלוןתחומי פעילות:
חוגים >> אומנויות לחימה >> טאי צ'י
חוגים >> אומנויות לחימה >> אומנויות לחימה-שונות

תיאור הפעילות:

טָאי צִ`י צ`וּאָן היא אומנות לחימה סינית (קונג פו) פנימית. לאומנות תנועה זו שני פנים השזורים זה בזה, ללמוד להיות יותר מאוזנים ובריאים וללמוד להלחם. כדי להגיע לכך אנו לומדים לנוע בהתאם למבנה של הגוף, בצורה משוחררת המגבירה את הזרימה בגוף.

חיים בנדר הקים את הסניף הישראלי של מרכז חְוָוא טוֹ לפני 8 שנים, לאחר ששב מ- 17 שנות לימודיי טאי צ`י ורפואה סינית בטָאיוָואן. במהלך לימודיו אצל קְאוֹ טִינְג שְיֵין (Kou Ting Hsien) צורף חיים לשושלת שייסד חְוָוא טוֹ, שהיה רופא הקיסר הסיני במאה השנייה לספירה. מעבר לידע ברפואה סינית עובר בשושלת ידע באומנות הלחימה טאי צ`י צ`ואן ובתנועה הבריאותית (צִ`י קוֹנְג) משחק חמש החיות. חיים הוא המערבי היחיד שצורף לשושלת זו.

חיים בנדר הקים את הסניף הישראלי של מרכז חְוָוא טוֹ לפני 8 שנים, לאחר ששב מ - 17 שנות לימודי טאי צ`י ורפואה סינית בטָאיוָואן.

צוות המדריכים:

חיים בנדר
לחיים יש יותר מ - 25 שנות ניסיון בטאי צ`י. הפרק המשמעותי בלימודיו היה כהוסמך לרמה הגבוהה ביותר בלימודי הטאי צ`י וברפואה סינית במרכז חווא טו בטאיוואן, לאחר 13 שנות לימודים "במשרה מלאה" (כ- 10 שעות ביום 7 ימים בשבוע) ממורהו קְאוֹ טִינְג שְיֵין. המורה צירף את חיים לשושלת שייסד חְוָוא טוֹ, שהיה רופא הקיסר הסיני במאה השנייה לספירה (חיים הוא דור מספר 79).

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  ברנע
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  אשקלון,
 • שעות פעילות:
  בימי שני בין השעות 20:30-22:00
  ובימי שישי בין השעות 9:00-10:00
 • מחיר:
  170 ש"ח לשיעור שבועי בחודש
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים