בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> בישול ואפייה >> בישול בריא > סדנת מזונות על - עם קארונהסדנת מזונות על - עם קארונהתחומי פעילות:
חוגים >> בישול ואפייה >> בישול בריא
חוגים >> >>

תיאור הפעילות:

מזונות העל מוסיפים לתפריטנו ויטמינים ומינרלים, חלבונים ושומנים איכותיים, אנזימים ונוגדי חמצון. בכמויות יומיות מזעריות הם משנים את רמת החיוניות והבריאות שלנו. הם מעניקים לנו זוהר פנימי וחיצוני, מונעים מחלות ומשפרים את המצב רוח.
בסדנה נכין מהם משקאות, קינוחים וארוחות ביניים, בהכנה פשוטה ומהירה המתאימה לאורח החיים המודרני. נתענג עליהם וניקח טעימות הביתה.
קארונה מגיעה עם כל החומרים והמכונות לבית פרטי, צימר, מקום עבודה או מועדון לפי תיאום מראש.

מזונות העל הם פצצות אנזימים ונוגדי חמצון, מולטי מינרל וויטמין, ארוזים על ידי הטבע החכם בסינרגיה מושלמת לעיכול ולספיגה. מגודלים ונשמרים אורגנית על אדמה פראית ולא על אדמה חקלאית שהתדלדלה ממינרלים ונספגה בחומרי ריסוס והדברה.
אלה הם שורשים, פולים, אצות, עלים, זרעים, תותים ואגוזים הנאספים בצורה מסורתית ללא התערבות מכונה.
בסדנה נכיר אותם ונלמד על ערכם. נכין מהם משקאות, קינוחים, ארוחות ביניים מלוחות, ואפילו שוקולד. כל המתכונים מהירים ופשוטים להכנה.
כל החומרים טבעוניים, חיים, אורגנים וכשרים.
מהסדנה הזאת תצאו עם ידע חדש לאורח חיים בריא ועם טעימות לכל המשפחה. בסיומה של הסדנה יימכרו מזונות העל ברמה הגבוהה ביותר בארץ.

צוות המדריכים:

קארונה היא רופאה סינית, מורה לתזונה בריאה ויוגה, מנחה ניקויי גוף ועוזרת לאנשים לשדרג את אורח חייהם. יש לה חנות אינטרנטית למזונות על והיא שולחת משלוחים לכל הארץ.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

אם הגעתם לפה אולי תתעניינו גם ב:

פרטי יצירת קשר

  • איזורי פעילות מרכזיים:
    חיפה, כרמיאל, קרית שמונה, רמת הגו
    לן, נצרת,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים