בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> הפעלות לילדים >> פעילויות לילדים > סדנת דרקון תלת מימד מחרוזים - אירינה דלחסדנת דרקון תלת מימד מחרוזים - אירינה דלחתחומי פעילות:
חוגים >> הפעלות לילדים >> פעילויות לילדים
חוגים >> >>

תיאור הפעילות:

מחפשים אחר פעילות מהנה, יצירתית ומעשירה?
הצטרפו לסדנה חד פעמית, לילדים מגיל 10 ומעלה, בעלי ניסיון ביצירת חיות מחרוזים. כל משתתף בסדנה יוצר את הדרקון שלו ולוקח אותו הביתה בסוף הסדנה, ביחד עם הנחיות מודפסות בעברית ברורה, כדי שיוכלו לחזור על הנאת יצירה מתי שירצו. במחיר הכרות של 100 ש"ח בלבד, כולל חומרים ומע"ם
להפעיל את הראש דרך הידיים! אם ברצונכם לנתק את הילדים קצת מהמסכים, אם הילדים אוהבים יצירות והם טובים עם הידיים, אז זאת בדיוק הסדנה בשבילם! סדנה בת שעתים וחצי של עבודה כיפית, תוך כדי הפעלת החוש האומנותי והיצירתיות. הפרויקט יחדד את קואורדינציית יד-עין של הילדים, את הבנת תרשימי זרימה, את המוטוריקה העדינה והעיקר לבלות עם ילדים בעלי עניין משותף. פרויקט הדרקון התלת מימד התחיל עם בקשות הילדים, בהפעלה בקייטנה בקיץ, שביקשו המשך מאתגר לפרויקטים הקטנים של הקייטנה.

צוות המדריכים:

אירינה דלח, בת 44, נשואה באושר ואם ל-3, מדריכה למלאכות יד ומעצבת פרויקטים. בעלת ניסיון בסדנאות והפעלות, עם ילדים, נוער ומבוגרים, בקבוצות קטנות וגדולות.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  יבנה, מזכרת בתיה, נס ציונה, רחובו
  ת,
 • שעות פעילות:
  יום ראשון, ה-16.08.2015, א` באלול תשע"ה
  כשעתיים וחצי
 • מחיר:
  100
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים