בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> יצירה >> סדנאות יצירה > הפעלות יצירה לימי הולדת - אירינה דלחהפעלות יצירה לימי הולדת - אירינה דלחתחומי פעילות:
חוגים >> יצירה >> סדנאות יצירה
חוגים >> >>

תיאור הפעילות:

יום הולדת אחרת: להפעיל את הראש דרך הידיים!
הפעלות לימי הולדת, לנוער ומבוגרים, מגיל 12 ומעלה, במלאכת יד לפי בחירת הלקוח. מתאים לבנים ובנות, נשים וגברים.
ניתן לבחור אחת מתוך 12 מלאכות יד מכל העולם, ולבחור פרויקט לפי גיל המשתתפים, הזמן מוקצב להפעלה, רמת הניסיון של המשתתפים והטעם האישי של הלקוח.
מלאכות יד לבחירה: סריגה (במסרגה אחת או ב-2 מסרגות), מקרמה, ריקמה (חופשית וב-X-ים), אריגה במול, טמארי (temari - אומנות יפנית דל ריקמה על כדור), סילסולי נייר (paper quilling), מקלות עיתון (סוג של מיחזור נייר), אוריגמי (כיפולי נייר), דקופז`, עיסת מלח, צריבת זכוכית ותכשיטנות.
הפרויקטים נבחרו להיות שימושיים, אישית או בבית, כגון: סימניות, מחזיקי מפתחות, יומנים אישיים, תחתית לסיר חם, ארגוניות משרד ועוד.
עבודה כיפית, תוך כדי הפעלת החוש האמנותי והיצירתיות. הפרויקטים יחדדו את קואורדינציית יד-עין, את הבנת תרשימי זרימה, את המוטוריקה העדינה והעיקר לבלות עם אנשים בעלי עניין משותף.

צוות המדריכים:

אירינה דלח, בת 44, נשואה באושר ואם ל-3, מדריכה למלאכות יד ומעצבת פרויקטים. בעלת ניסיון בסדנאות והפעלות, עם ילדים, נוער ומבוגרים, בקבוצות קטנות וגדולות.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  יבנה, מזכרת בתיה, נס ציונה, רחובו
  ת,
 • שעות פעילות:
  לפי הזמנת הלקוח

 • מחיר:
  החל מ500 ש"ח
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים