בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> קראטה > שיטת דניס הישרדות ג`יו-ג`יטסו - דניס הישרדות הרצליה

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

שיטת דניס הישרדות ג`יו-ג`יטסו - דניס הישרדות הרצליה

  | 072-3202737
תיאור הפעילות:

שיטת דניס הישרדות ג`יו-ג`יטסו הינה פרי יצירתו של ד"ר דניס הנובר, דאן 10, וכיום היא השיטה היעילה והמקורית ביותר להישרדות והגנה עצמית. מטרת השיטה היא חיזוק הגוף והנפש תוך שיפור מודעות עצמית, מודעות לסביבה, בניית ערכים טהורים, והבנת יתרונותיו וחסרונותיו של המתאמן. מתאמן בשיטת דניס הישרדות ג`יו-ג`יטסו לא לומד אומנות לחימה, אלה דרך חיים שלמה שתעזור לו להרחיב את אופקיו ולהתמודד עם הקשיים שהחיים יציבו בפניו.
דניס הישרדות ג`יו-ג`יטסו משלבת בתוכה אלמנטים מיוחדים של שיטות לחימה מרחבי העולם – גודו, קארטה, גיו-גיטסו , ושיטות הישרדות והגנה עצמית באופן ייחודי והרמוני שלוקטו באופן קפדני על ידי ד"ר דניס הנובר, מייסד השיטה, דאן 10.

שיטת דניס הישרדות מדריכה את חניכיה כיצד להתמודד עם מגוון רחב של מצבים מסוכנים. לכן חניך בשיטת דניס הישרדות יהיה תמיד מוכן ודרוך. האימונים מתנהלים על בסיס שני מפגשים בשבוע, ובנוסף אימונים מיוחדים.

חוג טרום הישרדות – ילדים בגלאי 4-6
תוך כדי משחק מסתגל הילד/ה לעבודה בקבוצה ולעבודה יחידנית. הוא לומד להכיר את גופו, מפתח ומשפר את התנועה הגסה והעדינה, את הקורדינציה, ואת התמצאותו במרחב. הוא לומד מיומנויות חברתיות הכוללות עמידה בגבולות, משמעת, כיבוד עצמי והזולת, שיפור הערכה ודימוי עצמי. כל הדברים האלה גם יחד תורמים לביטחון העצמי ולעמידה מכובדת מול מצבים אלימים.

דניס הישרדות לילדים 6-10
זה הגיל בו מתחילים להיבנות הדימוי והביטחון העצמי הכל כך חשובים לאישיות בריאה ויציבה. בהדרכה צמודה של מדריך מוסמך ומיומן לגילאים האלה, בקבוצות קטנות ילמד ילדך, דרך פעילות המותאמת לגילו, את רזי ההגנה עצמית. הוא ילמד להכיר את עצמו, את היכולות שלו לשמור על עצמו בכבוד ומיומנויות חברתיות וזאת תוך כדי משחק והתמודדות ספורטיבית.

"דניס הישרדות" לנערים ונערות
כניסתם של בני נוער לעולם המבוגר אינו דבר פשוט. הם נדרשים להתמודד עם מצבי לחץ ואלימות, ציפיות מעצמם ומהחברה, חיפוש עצמי, תהליך של קבלת החלטות עצמאי, הכנה פיזית ומנטאלית לגיוס ההולך וקרב… וכל הנלווה לגיל התבגרות. דרך מסגרת האימונים, מקבלים הנערים והנערות את הכלים להתמודד עם מצבים אלה, כלים פיזיים ונפשיים המביאים אותם להעצמה אישית המובילה בצורה בטוחה ושלווה להשגת מטרותיהם בחיים. "דניס הישרדות" אינו עוד חוג להגנה עצמית אלא פילוסופית חיים המאפשרת יציאה בטוחה לעולם המבוגר וכל זה באווירה חמה וחברותית. בני נוער שעברו 10-15 שנים של אימונים בשיטה מגיעים לצבא מוכנים ומסוגלים ומסתגלים ביתר קלות לחיי השרות הצבאי ועל כן מצליחים לתרום לצבא תוך מיצוי כל הפוטנציאל.

"דניס הישרדות" לבוגרים ובוגרות
אימונים דינמיים ולא שגרתיים של טכניקות הגנה עצמית, כושר, גמישות וסיבולת בהם כל אחד ואחת יכול להשתלב ולהוציא את המיטב מעצמו. המפגש עם האתגרים הניצבים מול המתאמן מביא אותו לשינויים תפיסתיים פנימיים ולהעצמה פנימית המאפשרים לו/ה להרחיב את גבולות יכולותיו האישיות ולמצוא בטחון ושלווה בעולמו הפנימי והחיצוני.

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    | 072-3202737


 • כתובת:
  הרצליה
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  הרצליה
 • שעות פעילות:
 
 • ילדים
 • נוער
 • מבוגרים
(56613)

 • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
 • קרטה, חוג קראטה, לימוד קראטה
 • שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
  בניית אתרים