בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> רפואה משלימה >> רפואה משלימה -שונות > אמנות האישה - תהליכי ריפוי ושינוי לנשיםאמנות האישה - תהליכי ריפוי ושינוי לנשיםתחומי פעילות:
חוגים >> רפואה משלימה >> רפואה משלימה -שונות
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> אלטרנטיבי-שונות

תיאור הפעילות:

אני מטפלת בנשים באהבה בכל הקשור לחייהן ולגופן ומתעניינת בעיקר בנושאים הקשורים בהנאה מינית, בריאות והגשמה. אפשר לומר שאני מלווה נשים בתהליכי התפתחות וריפוי.

בתוך תהליכי הריפוי שאני עושה עם נשים, אני מלווה אותם במצבים שונים, ביניהן גם נשים שחוו התעללות מינית ונשים החיות עם הפרעות אכילה.

את מוזמנת להגיע ולטפח את האפשרות להיות שם בשלמות עבור עצמך ולהגיע לרמה חדשה של הנאה וסיפוק, של עונג ושל קבלה עצמית, בכל תחומי חייך.

פרטים יותר לעומק לגבי הטיפולים ועוד, תוכלי למצוא באתר שלי. את מוזמנת לקבוע פגישת הכרות.
אני מטפלת בנשים ומתמקדת בנושאים הקשורים בחייהן, בבריאות שלהן, בהגשמה שלהן וכמובן במיניות שלהן ובנשיות באופן כללי. אני מטפחת ומאפשרת לנשים ללמוד להעניק לעצמן את מה שהן ראויות לו - תענוג גדול - ולהגיע לרמה חדשה של הנאה וסיפוק בכל תחומי חייהן.

התשוקה שלי היא גם להאיר את נושא המיניות עבור נשים ולשפר את הקשר שלהן עם גופן ועם הפרטנר שלהן. המיניות יכולה להיות שער לריפוי של חייך. הפרעות אכילה והתעללות מינית הם שני נושאים נוספים שאני מתמקדת בהם, כחלק מהעבודה שלי עם נשים.

הטיפולים לוקחים בחשבון אותך, את מצבך ואת מטרותייך. הכוונה היא לגעת בצורה המדויקת ביותר בחייך. בטיפולים ניתן ביטוי למגוון הכלים שרכשתי במהלך התנסויותיי בעבודה עם אנשים, ביניהם עבודה במגע, דמיון מודרך, עבודות פנימיות שונות, כתיבה, שיחה, הפעלות שונות, משחקים, תנועה, קול, עשיות מחוץ לשיעורים, וצורות שונות של יצירה והבעה.

אם את רוצה לחזור אל כוחך, להדליק את חייך, להתחבר אל הנשיות והמיניות שלך, להרגיש ולהכיל את העוצמות האפשריות לך, אם את מתקשה להגיע לאורגזמה, לא נהנית ממין, חווה קשיים, פחדים, עכבות ותסכולים בהקשר המיני וגם אם את חוגגת ורוצה להזניק את חייך, את מוזמנת.

צוות המדריכים:

אני מגיעה בין היתר מהתחום של טיפול במגע. עסקתי בכך שנים, ובמהלך הטיפול הגיעו אליי רוב מדהים של נשים עם בעיות הקשורות לנשיות ולמיניות.

במהלך השנים בחרתי להתמקד בנשים. הקשיים בתחום הזה הם לרוב רק ביטוי של נושאים כמו דימוי עצמי, דימוי גוף, ערך עצמי, חוסר קבלה, תדמיות, ההרגל לרצות, קשיי תקשורת ועוד. התהליך נוגע במקור.

אני שמחה להיפגש עם כל אישה שמעוניינת לפגוש את העוצמה שלה ולבטא אותה בחייה.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  נווה מגן
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  רמת השרון,
 • שעות פעילות:
  בתיאום מראש.

 • מחיר:
  200
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים