בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> הריון וגיל הרך >> תנועה לגיל הרך > moshfit תנועה וספורט אתגרי לגיל הרךmoshfit תנועה וספורט אתגרי לגיל הרךתחומי פעילות:
חוגים >> הריון וגיל הרך >> תנועה לגיל הרך

תיאור הפעילות:

ב moshfit אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר להעצים את הילדים ולעזור להם להאמין בעצמם וביכולותיהן הפיזיות והמנטליות היא דרך התנועה והספורט . לכן אנו מציבים בפניהם אתגרים חדשים וחושפים את הילדים לעולם תנועתי עשיר , רחב ומגוון מכל עולמות התנועה ,הכושר והספורט ודרכו עוזרים לילדים להבין כיצד עליהם להתמודד עם קשיים פיזיים ובעיקר מנטליים . אנחנו מלמדים את הילד להעריך ולקבל את עצמו ושמים דגש על ערכים כמו כבוד הדדי , כבוד והתחשבות בזולת ,חברות , נחישות , התמדה וסבלנות . והכל בשילוב הרבה משחקים ,הומור , כיף ואתגר.
המרכז לחינוך, ספורט ומשפחה במרכז תל אביב!
האימונים מחולקים לקבוצות גיל החל משנה וחצי ועד גיל 16 ומותאמים לצרכים והיכולות הגופניות, המנטליות, הריגשיות והחברתיות של הילדים בכל גיל.
אנחנו שמים דגש על התפתחות אישית של כל ילד וילד בתוך הקבוצה :)

צוות המדריכים:

מוש פרנקל - בוגר המסלול לחינוך גופני בסמינר הקיבוצים , בעל נסיון רב באימון קבוצות ילדים מומחה לתנועה בגיל הרך.עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  תל אביב-יפו,
 • שעות פעילות:
  א-ה
  בין השעות 15:30 - 19:30
 • מחיר:
  260
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים