בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> סדנאות ופנאי >> הפעלות סדנאות ופנאי-שונות > מסיבה למבוגרים- פשוט לצחוק עם מיכלמסיבה למבוגרים- פשוט לצחוק עם מיכלתחומי פעילות:
חוגים >> סדנאות ופנאי >> הפעלות סדנאות ופנאי-שונות
חוגים >> >>

תיאור הפעילות:

מארגנים מסיבה? רוצים מסיבה מיוחדת מצחיקה ומדליקה?
בואו ארגנו לעצמכם מסיבה יוצאת דופן!!!
סדנת צחוק
סדנת צחוק בשיטת היוגה צחוק, היא אחת הדרכים המקוריות והמהנות ביותר להפוך כל מסיבה או התכנסות, למיוחדת מרגשת משמחת ובעיקר מצחיקה. הסדנה מורכבת מתרגילי צחוק ותרגילי נשימה יוגיים (בין התרגילים), מריקודים, משחקי חברה מצחיקים ולבסוף מדיטאציה לרגיעה.
מכיוון שהסדנה מתבצעת בקבוצה, הצחוק הופך למדבק ומתגלגל, המאפשר לקבוצה לחבור בקלות לכוחו של הצחוק, לקרב ולגבש את חברי הקבוצה במהירות רבה.
חווית הסדנה תישאר עם המשתתפים זמן רב אחריה. זו לא עוד סדנה... ידוע כי אנשים לא תמיד יזכרו את מה שאמרת להם, אך לעולם לא ישכחו איך גרמת להם להרגיש...

אז מה הולך להיות בסדנה?
הסדנה הינה מפגש אחד, במשך כשעה וחצי, וכוללת הסבר קצר על היוגה צחוק ועל חשיבות הצחוק לגוף ולנפש. לאחר מכן חימום מעורר ומשמח, אחריו תרגילים ומשחקי צחוק מגוונים המיועדים להוציא בזמן קצר כמה שיותר צחוק ושחרור. בנוסף יהיו ריקודים מעוררי צחוק , מדיטאציית צחוק, ולבסוף מדיטאציה חווייתית לאיזון ולרגיעה. הסדנה מלווה בתנועה ובמוזיקה מתאימה.
הסדנה הינה מובנית ומותאמת לפרופיל הקבוצה, לגיל ולמטרת האירוע. הייחוד בסדנאות שאני מנחה זה, שאני מובילה את המשתתפים באופן הדרגתי, זורם וטבעי אל תוך הצחוק, כך שכולם משתתפים ונהנים. זוהי סדנה שאנשים תמיד יזכרו!

למי הסדנה מתאימה?

הסדנה מתאימה לכל הגילאים! מעולה להפעלה מיוחדת למבוגרים שרוצים לצאת מהמסיבות וההתכנסויות השגרתיות,
מצוינת לערב גיבוש בארגונים, ערב נשים, מסיבת רווקות. כל אירוע שתרצו לצחוק ולהשתחרר...

צוות המדריכים:

מיכל כהן - מאמנת אישית וקבוצות מנוסה, רשומה בלשכת המאמנים בישראל,

מנחת סדנאות צחוק, מוסמכת מטעם בית הספר הבינלאומי ליוגה צחוק. מגיעה מתחום האדריכלות, לדעתי עולם האימון והנחיית סדנאות הצחוק הינם אדריכלות בחיי אנשים, בנפשם ובשמחת החיים שלהם.
החזון שלי הינו לעזור לכמה שיותר אנשים להכניס איזון, שמחה וצחוק לחייהם, ולהפוך כל יום למיוחד, רווי בשמחה צחוק ואהבה. יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז...

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    חיפה,
  • שעות פעילות:
    בוקר וערב
    כל ימות השבוע
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים