בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> קונג פו > אימוני קונג פו- בבית ספר אבסולוטאימוני קונג פו- בבית ספר אבסולוטתחומי פעילות:
חוגים >> אומנויות לחימה >> קונג פו

תיאור הפעילות:

אנו רואים כמטרה פיתוח יכולות פיזיות ונפשיות של התלמיד. כך, במהלך האימונים, יחד עם פיתוח גמישות, קואורדינציה, מהירות התגובה, פלסטיקה וריכוז, התלמיד מפתח שלווה פנימית וביטחון עצמי.
בית הספר רואה כמטרה פיתוח יכולות פיזיות ונפשיות של התלמיד. כך, במהלך האימונים, יחד עם פיתוח גמישות, קואורדינציה, מהירות התגובה, פלסטיקה וריכוז, התלמיד מפתח שלווה פנימית וביטחון עצמי.

אנו מלמדים גם נייגון – פרקטיקות עתיקות ימין של פיתוח רוחני פנימי.

בית הספר לקונג-פו אבסולוט הוא גם בית לתלמידים, כאשר כאן מעמידים כערך עליון עקרונות היושר והמוסר. לימוד כאן הוא גם בית ספר לחיים, שבו התלמידים לומדים לצאת בכבוד מכל סיטואציה בחיים האמתיים.

אנו מספקים לתלמידים את כל קשת ההזדמנויות להתפתחות, כולל השתתפות בתחרויות. ילדים שרוצים לקבל ניסיון קרבות בתחרויות, מקבלים אפשרות להיפגש עם לוחמים מבתי ספר אחרים ולבדוק את עצמם כדי לקבל פידבק אמיתי להמשך הדרך ולדעת מה עוד עליהם לשפר.

צוות המדריכים:

בראשון לציון מלמד תלמידו של איגור טורצ’ין (מאסטר בגאוה) – זאב טורצ’ינסקי, מדריך בעלי ניסיון רב, מוסמך על ידי מכון ווינגייט.

איגור התחיל לעסוק באומנויות לחימה מגיל 4. הוא למד סגנונות וזרמים שונים בענף אומנויות לחימה. איגור טורצ’ין מתאמן בגואה מעל 30 שנה. איגור טורצ’ין בעל הסמכה של אוניברסיטת בייג’ין לאומנויות לחימה.

איגור טורצ’ין הינו אחד המייסדים של פדרציה לאושו וקונג פו בישראל.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    ראשון לציון,
  • שעות פעילות:
    ימי א`, ג` וה` בין 19:00 ל 20:30
    ימי א`, ג` וה` בין 20:30 ל 22:30
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים