בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> גיל הזהב >> גיל הזהב-שונות > קורס פסיפס זכוכיתקורס פסיפס זכוכיתתחומי פעילות:
חוגים >> גיל הזהב >> גיל הזהב-שונות
חוגים >> יצירה >> סדנאות יצירה

תיאור הפעילות:

הפסיפס בזכוכית עשיר יותר, כיוון שיש בו מרכיבים נוספים שאין בשיטות פסיפס אחרות. יש יתרון לשימוש בזכוכית בפסיפס שאז אפשר להניח אותה על זכוכית ולזכות ביתרון השקיפות, והאור העובר דרך היצירה. פסיפס זכוכית גם מנצל את אפשרת חיתוך הזכוכית לצורה הדרושה, מאפשר עושר צורני והבעתי, בשונה מפסיפסים בחומרים אחרים, שם הצורות מוגבלות יותר. אין צורך בידע קודם… אם זה מה שחששתם.

קורס פסיפס בזכוכית מתקיים יחד עם קורס הויטראז, כך נחשפים המשתתפים לשני התחומים וכל אחד יכול לעבור ביניהם, או לשלב טכניקות גם בעבודה אחת, ועוד שלל רעיונות יצירתיים.

בתחילה כל משתתף לומד לחתוך את הזכוכית, לשייף, ולהתאים לצורה הנדרשת, על מנת שאפשר לשלבה לפי הצורך. מתנסים בסוגי מצע שונים, וסוגי דבקים המתאימים לכל מצע.
מתי מתקיים הקורס?
מפגשי קורס פסיפס בזכוכית מתקיימים פעם בשבוע, למשך 2.5 שעות בבוקר, בערב או אחה"צ. הקבוצות קטנות, המועדים גמישים וגם אתם תוכלו להגיע ליצירה של ממש תוך זמן קצר. לא צריך נסיון, ידע או כשרון כל אחד יכול! מתחילים כאן (קישור לטופס) ממש עכשיו

מתי מתחילים?
אין צורך לחכות לקבוצה חדשה, מצטרפים על פי מקום פנוי ולפי המועד המתאים לכם,
ואם אתם יותר מ – 3 משתתפים יחדיו- עבורכם אפשר לפתוח קבוצה חדשה לפי המועד הנוח לכם.
הקורס יצירתי וחוויתי והעבודה בזכוכית מרגיעה – כך אומרים כולם!! הרשמו כאן ועכשיו – וגם אתם תוכלו להתחיל להנות מיצירה מרתקת וצבעונית.

הקורסים שאני מנחה מתאפיינים בלימוד משולב של טכניקה ועיצוב בנושאי הזכוכית. כמנחה חשוב לי להעביר לתלמידים לא רק את הנושא הטכני אלא גם ובעיקר את הנושא העיצובי והיצירתי על מנת לפתח ראיה עיצובית וחשיבה שימושית בכל שלבי היצירה.

צוות המדריכים:

אורלי בית שפ - בוגרת בצלאל בעיצוב, בעלת סטודיו לעיצוב גרפי במשך 12 שנים, אומנית בזכוכית, בויטראז ובפסיפס זכוכית. עוסקת בויטראז ובהוראת הויטראז מעל ל 20 שנה.
את הקורסים אני מנחה באופן אישי ופרטני וכל תלמיד מקבל יחס אישי והדרכה המתאימה לאופן עבודתו ולאישיותו. ההדרכה סבלנית ומותאמת לאנשים ללא ידע וללא ניסיון, הקבוצות קטנות, ההתקדמות אישית, והיחס חם ותומך.

כמעצבת אני רואה את טכניקות הויטראז והפסיפס כדרכים מסורתיות לשילוב בין עיצוב ואומנות. אהבת עבודת יד עם עיצוב מודרני ויצירה עצמאית.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  בית הכרם
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  מבשרת ציון, בית שמש, ירושלים,
 • שעות פעילות:
  ב` ג` ד`
  בוקר צהרים ערב
 • מחיר:
  470
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים