בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוגי ספורט >> שחייה > לימוד שחייהלימוד שחייהתחומי פעילות:
חוגים >> חוגי ספורט >> שחייה
חוגים >> >>

תיאור הפעילות:

ניצן אביב בית הספר לשחייה מדריך שחייה מעל ל-10 שנים טווח רחב של האוכלוסיה מתינוקות עד מבוגרים, באופן פרטי עד קבוצות ברמת אימון.
לימוד השחייה הינו בצורה בריאה, הדרגתית, נכונה באופן אישי, זורמת, חסכונית באנרגיה ומאפשרת שמירה על רצף פעילות לאורך זמן, מומלץ ביותר, צרו קשר עכשיו.
"ניצן אביב" בית הספר לשחייה הפועל בהצלחה באזור השרון (מכון וינגייט, אבן יהודה)מציע לכם פעילות ספורטיבית מגונת ומאתגרת בבריכת השחייה, בשעות אחר הצהריים.
בית הספר מנוהל על-ידי ניצן אביב, בעל תואר ראשון ושני בחינוך גופני, מאמן בכיר ומוסמך בהידרותרפיה, אשר ניהל בשנים האחרונות את הבריכה הלימודית לשחייה במכון וינגייט. ניצן, שמביא לתלמידיו גישה אישית וייחודית, לצד הבנה עמוקה של עולם השחייה, הצליח לבנות לעצמו מוניטין גבוה ובצדק, כאחד מטובי המורים לשחייה בשרון.

את המים מכיר ניצן כבר מילדותו באילת והרצון לעבוד עם אנשים היה ברור לו מאז שהתחיל לתכנן את עתידו המקצועי. לאחר שהשלים לימודי תואר ראשון ושני בחינוך גופני ואף הוסיף לעצמו הסמכה בהידרותרפיה, נבחר ניצן לנהל את בית הספר לשחייה של מכון וינגייט, אחראי על חוגי השחייה והאימונים הפרטיים.

"במהלך שנות עבודתי כמאמן וכמורה לחינוך גופני, הכרתי הרבה מאוד ילדים ונערים וגם מבוגרים", מספר ניצן, "שלא מצאו עניין בפעילות ספורטיבית של משחקי כדור, ריצות, קפיצות או אומנויות הלחימה והריקוד, אבל כן מצאו בשחייה את השילוב המנצח עבורם, בין פעילות גופנית ספורטיבית, לבין הנאה ופיתוח ההישגיות האישית".

לפני כחמש שנים פתח ניצן את בית הספר לשחייה "סנפיר", בו הוא מתווה לצוות המדריכים המוסמכים שפועלים לצידו, את הכלים והניסיון שרכש, על מנת להעניק לתלמידים חוויה שמשלבת פעילות גופנית, הנאה, לימוד, עמידה באתגרים ופיתוח השגיות אישית. לאחרונה, ולאור ההצלחה שמתבססת על גישתו ושיטת הלימוד של ניצן, בחר לשנות את שם המותג ל- "ניצן אביב, בי"ס לשחייה" והתאים לו לוגו ברוח ערכיו.

הפעילות ב"ניצן אביב" מסייעת לחיזוק חגורת הכתפיים, ליציבה ולשיפור הכושר הגופני ומדריכי הידרותרפיה מוסמכים מעניקים מענה למספר רב של בעיות, החל מ-ADHD, דרך משוקמי לב ועד אנשים בעלי מוגבלויות או צרכים מיוחדים.

ניצן, כמנהל ומדריך מקצועי ראשי, מקפיד על לימוד השחייה והתנועה במים בצורה הנכונה והבריאה ביותר, תוך חינוך לספורט והקניית ערכים אישיים וחברתיים לשיפור היכולות.

בתוך זמן קצר, בנה ניצן אביב, מערך שלם של מדריכים וסוגי שיעורים, המעניק הנאה צרופה לתלמידים, תוך דבקות באותם ערכים עליהם מושתת המקום – ספורטיביות, הקשבה, גמישות והשגיות. בין אם מדובר בשיעורי שחייה לילדים ולקהל הבוגר ובין אם מדובר בשחייה טיפולית, "ניצן אביב" נוסד כדי להביא לתלמידיו את אותו ערך מוסף, שבזכותו הפך לאפשרות הטובה ביותר ללימוד ושיפור השחייה ולטיפול במים.

צוות המדריכים:

תומר זמיר
מדריך שחייה ושחיין נבחרת ישראל בשחייה, חייל שמשרת כספורטאי מצטיין, מחזיק בשיאי ישראל לגילאים בכמה סגנונות, חלק מקבוצת השליחים של נבחרת ישראל שסיימה במקום ה-6 באליפות אירופה.
גר בקרית חיים, מאז כיתה י` אני חלק מהאקדמיה למצוינות בספורט במכון וינגייט גר ומתאמן במכון.
בזמן הפנוי גולש בים ומנגן על גיטרה ופסנתר.. :)

רונן פאור
מדריך שחייה ושחיין נבחרת ישראל בשחייה, חייל שמשרת כספורטאי מצטיין, מחזיק בשיאי ישראל לגילאים בכמה סגנונות, חלק מקבוצת השליחים של נבחרת ישראל שסיימה במקום ה-6 באליפות אירופה.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    נתניה, רעננה, אריאל,
  • שעות פעילות:
    א-ה 15:00-22:00
    א-ה 15:00-22:00
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים