בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> כושר ותנועה >> יוגה > יוגה בכרמיאל - סטודיו ליוגה איינגר בהנהלת זהרה נחשוליוגה בכרמיאל - סטודיו ליוגה איינגר בהנהלת זהרה נחשולתחומי פעילות:
חוגים >> כושר ותנועה >> יוגה
חוגים >> גיל הזהב >> ספורט ותנועה

תיאור הפעילות:

הסטודיו "יוגה בגליל" בהנהלת זהרה נחשול פועל כ-7 שנים ומקיים שיעורים ב: סטודיו בצורית, בשורשים, בניר עציון ובמנוף, ואליו מגיעים תלמידים מישובי משגב, כרמיאל איזור תפן, עכו והסביבה.

היוגה היא אמצעי משוכלל הנותן למתרגל איזון נפשי ובריאות. שיטת איינגר יוגה ידועה בכך שהיא מאפשרת למתרגלים שונים גישה לעולם היוגה, וזאת באמצעות שימוש באביזרים תומכים, לצורך שהייה בתנוחות ללא מאמץ
שיעורי איינגר יוגה מתקיימים במספר מקומות:
- בצורית, מול נוף הרים וים. האויר הצלול, והשקט המרגיע. יוצרים אוירה מצויינת לתרגול.
- בכרמיאל
- בניר עציון
- בישוב שורשים
- במרכז "עמית לספורט" במנוף.

ניתנים גם שיעורים פרטיים בהתאם לצורך.
עבודה פרטנית עם עיוורים.
עבודה עם נשים בהריון.


מערכת שעות:

יום א`
17.15 בביתי בצורית
18.45 בישוב שורשים

יום ב`
8.00 בביתי בצורית

יום ג`
8:00 בישוב ניר עציון - שיעור נשים
17.30 ב"עמית לספורט", מרכז התעשיה של שכניה

יום ד`
17.45 יוגה בדגש אישי בביתי בצורית
19.15 שיעור רגיל בביתי בצורית

יום ו`
6.45 בביתי בצורית

צוות המדריכים:

זהרה נחשול - מקימת הסטודיו "יוגה בגליל"
זהרה נחשול, מורה מוסמכת מטעם עמותת איינגר יוגה בישראל. מתרגלת משנת 1995.


"בזכות איינגר יוגה, נפתח בפני עולם חדש בו מצאתי תשובה לחיפוש שלי אחר דרך עבודה עם עומק חשיבה והתייחסות מקיפה אל עבודה פיסית, הקשורה ישירות אל החוויה הפנימית שלי."זהרה התחילה את דרכה בעולם המחול, למדה אצל צגית בעין הוד, ואחר כך אצל ירדנה כהן - אשר מהן קיבלה דגשים על ההבעה שבריקוד. בהמשך למדה באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, שם מושם דגש רב יותר על חשיבות הטכניקה. כמו כן למדה אצל יהודית ארנון ששילבה את הטכניקה עם ההבעה. השילוב של טכניקה עם מודעות ועם קשב לחוויה הפנימית, בנה בסיס רחב כאשר לראשונה באה במגע עם היוגה.

"מבחינתי, הגילוי של עולם היוגה הוא צעד נוסף בדרכי. המורה שלי ליוגה היא רחלי צ`יני ותרגול יוגה יומי הפך לחלק מן השגרה היומית שלי."

כחלק מהעמקת הידע נסעה זהרה להודו והשתלמה מספר פעמים אצל סוואטי ורג`יב צ`אנצ`אני שחיים בעיר בדרה-דון ,ולאחר מכן בפונה במרכז העולמי של B.K.S. Iyengar .
מלמדת יוגה משנת 2007


"אני רואה בהוראה דרך נוספת שלי לחקירה, לימוד והתפתחות. עם ההוראה אני מבססת את ההבנות שלי הן כמורה והן כמתרגלת. אני מלאת התפעלות מן ההתפתחות שמתרחשת לנגד עיני, כשאני רואה תלמידים שקיבלו חוסן, יציבות, מודעות ועוד... , עם התרגול שלהם.בסיומו של כל שיעור אני מודה ליוגה, למורי, ולתלמידי. אני מאחלת לכולם שימשיכו להתפתח. ומבקשת לי ולסביבתי צניעות."

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    כרמיאל, נצרת, רמת הגולן, טבריה, ק
    רית שמונה, עפולה, עכו, בית שאן, נהריה,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים