בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוג אלטרנטיבי >> תקשור > “מוח ותת מודע” – קורס שחזורי גילגולים משולב עם פירוש חלומות-

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

“מוח ותת מודע” – קורס שחזורי גילגולים משולב עם פירוש חלומות-

  |  050 - 9079777050 - 5679777תיאור הפעילות:

בטח קרה לך יותר מפעם אחת שהתעוררת מחלום וכינית אותו מור ביותר- לא היית רוצה להבין את המשמעות של אותו חלום?..

מדוע אנו חולמים, כיצד המוח מתפקד בזמן שינה וכיצד אנו מתחברים אל תת המודע שלנו באמצעות החלום, בסדנת פירוש החלומות תלמדו כיצד הגוף והנשמה מתפקדים בזמן שינה, כיצד נוכל לשלוט על החלום ולאפשר זרימת מידע בערוץ זה.

בואו להתחבר אל העולם המופלא והקסום של החלומות. להבין ולפרש את חלומכם ואת חלומות האחר. להבין סמלים, להבין את האדם החולם ובאיזו תקופה הוא מקבל חלום זה או אחר.

האם החלום הינו חלום מסר, האם החלום מנבא לנו את אשר עתיד לבוא או שהחלום מסמל את אותות המוח ותת המודע שלנו.
תחיבור אל תת המודע ונסתרי תדרי המוח, כיצד להתחבר אל מסע הנשמה בגלגולי העבר, נתחבר אל מסע הנשמה גם בשעת החלימה- מה קורה לנו במוח בזמן זה. העולם המופלא והמסתורי של עולם החלומות. מה קורה לנו בזמן שינה, מה קורה לגוף, לנפש ולאנרגיה שלנו בשעות השינה. בסדנה קסומה זו נתחבר לעולם החלומות והגילגולים השונים של הנשמה שלנו, נלמד להבין ולפרש את חלומותינו ואת מסעות הנשמה, האם אלו מסרים נבואיים, נלמד לפרש כל אלמנט, להתאימו לתקופה ולאדם החולם או האדם אשר נמצא במסע הנשמה מגלגוליו הקודמים

גילגולים קודמים: המוח זוכר הכול, מהילדות ועד היום אפילו מגילגולים קודמים המוח זוכר וההשפעות של היומיום שלנו נראות עפ”י “זיכרונות” המוח: דפוסי התנהגות, חרטות שלנו מהעבר, קשרים שהיינו מעדיפים לשכוח, טראומות ועוד. זוהי בעצם מטרת שחזורי הגילגולים- לראות מי היינו, מי אנחנו, מה הסיפור העומד אחרי התנהגויות ודפוסים אלו- מי האנשים המקיפים אותנו ומהי המשמעות שלהם עבורי. האידיאל להוויה שלנו הוא ליצור את התיקון, לתקן את השפעת המוח על מיקרים אלו- לא למחוק את הזיכרונות כי הרי הם חלק מהאישיות שלנו והעבר שלנו הוא העיצוב של מי שאנו כיום. אלא לגרום לנו להתחיל בדף נקי את הדרך החדשה ללא השפעות העבר.
חלומות: בטח קרה לך יותר מפעם אחת שהתעוררת מחלום וכינית אותו מוזר ביותר- לא היית רוצה להבין את המשמעות של אותו חלום?.. מדוע אנו חולמים, כיצד המוח מתפקד בזמן שינה וכיצד אנו מתחברים אל תת המודע שלנו באמצעות החלום, בסדנת פירוש החלומות תלמדו כיצד הגוף והנשמה מתפקדים בזמן שינה, כיצד נוכל לשלוט על החלום ולאפשר זרימת מידע בערוץ זה.
בואו להתחבר אל העולם המופלא והקסום של החלומות ושיחזורי הגילגולים. להבין ולפרש את המסע האישי שלכם דרך הבנת המוח ותת המודע. להבין סמלים, להבין את האדם החולם ובאיזו תקופה הוא מקבל מסר זה או אחר.
תכנות החלום ומסע שחזור גילגולים - אנו יכולים לשלוט על חלומנו, להזמין את המסרים ולבקש את המשמעויות לחלום עוד בזמן המסע.
כיצד עושים זאת?..בואו ללמוד איתנו להתחבר לעולם המסרים , עולם הנסתר אל התת מודע שלנו.
נושאי הלימוד:
מה קורה לנו בזמן השינה ובזמן מסע גילגולי הנשמה- תפקוד הגוף, המוח והנשמה
סוגי אלמנטים ופירושם - מהן חלומות נבואיים, חלומות מסר ומוח
שליטה על המסע, זימון בקשות ומסרים
פירוש חלומות בתיקשור
פירוש מסע הנשמה עפ”י סמלים
טיפול ויצירת תיקון בזמן מסע

צוות המדריכים:

אתי טחן- נומרולוגית וקוראת בקלפים
בעלת ניסיון של שנים רבות בייעוץ רוחני, מומחית לתורת הנסתר והמספרים, מנחה סדנאות והרצאות לצמיחה והכשרה רוחנית.
קוראת בכלי ייעוץ שונים ומגוונים: נומרולוגיה, קריאת כף יד, קלפים אינדיאניים, טארוט, מאסטר רייקי, שיחזור גלגולים, פתרון חלומות, ביו אנרגיה, תורת האיזון- שיטה לאיזון חסימות.
לימוד והנחיה- קורס נומרולוגיה, לימוד קלפי טארוט ברמת בסיס ומתקדמים, קורס שחזורי גילגולים.
דרך מרכז ח.ב.ה תמצאו את הכלי המתאים ביותר עבורכם להתפתחותכם האישית ומציאת האור בכם והפצתו לסביבה. “ככל שתהיו יותר מוארים כך תקרינו את ביטחונכם, שלווה תנקה אתכם ותעלו במדרגות התפתחותכם לעוד צעד קדימה… דרככם ברורה יותר, אתם מובלים בדרך הייעוד, אנשים חיוביים ימשכו אליכם ותאפשרו להזדמנויות המעצימות להיכנס לחייכם”. רויטל


מרכז ח.ב.ה- חיבור בעוצמת האור-

המרכז להתפתחות והעצמה אישית, ליווי והכוונה לתהליכי שינוי תוך התמקדות והעצמת ה"אני". מתוך העוצמה האישית נוכל להתפתח ולגדול לכל דרך בה נבקש. החיבור אל העוצמה דורשת מחויבות, רצון והעזה לדרך של שקט פנימי, שלווה ובטחון בדרכנו.
דרך מרכז ח.ב.ה תמצאו את הכלי המתאים ביותר עבורכם להתפתחותכם האישית ומציאת האור בכם והפצתו לסביבה. ככל שתהיו יותר מוארים כך תקרינו את ביטחונכם, שלווה תנקה אתכם ותעלו במדרגות התפתחותכם לעוד צעד קדימה.

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    |  050 - 9079777050 - 5679777

 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • פייסבוק:
 • כתובת:
  Kטוורס שד ירושלים אשדוד
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  אשדוד
 • שעות פעילות:
10% הנחה לנרשמים דרך האתר הדפס קופון לחוג זה
 • מתחילים
 • בינוניים
 • מתקדמים
 • חניה
 • שיעור נסיון
 • מחיר למשפחה
 • נגישות לנכים
 • אירועים
 • מבוגרים
(53786)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים