בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> ג'וג'יטסו > ג`יו ג`יטסו ברזילאי בירושלים ובקריותג`יו ג`יטסו ברזילאי בירושלים ובקריותתחומי פעילות:
חוגים >> אומנויות לחימה >> ג'וג'יטסו
חוגים >> חוגי ספורט >> ספורט-שונות

תיאור הפעילות:

הרבה מעבר לספורט, הגנה עצמית ושיטת קרב יעילה הג`יו ג`יטסו הברזילאי הפך לסגנון חיים! אנשים מכל הגילאים אימצו את הג`יו ג`יטסו הברזילאי לטובת יעדים שונים ומיוחדים,כאמצעי לשיפור הבריאות, איבוד משקל, חיזוק הגוף, שיפור ההרגלים האישיים והרגעת לחצי היום יום במהלך האימונים.

מכיוון שמדובר באומנות לחימה עם מגע מלא, שבה כל מתאמן תלוי בעזרתו של שותפו לאימון, המתאמנים מפתחים יחסי חברות עם שותפיהם ובעקבות אווירת הצוות הזו נוצרות חברויות לכל החיים.

הדבר שמייחד את הג`יו ג`יטסו הברזילאי, הוא היכולת של המתאמן להנות ולכייף תוך שהוא מתאמן בספורט, דבר שגורם לו לבוא לאימון בכיף ולעיתים אף לחוות את הרגע הכי מהנה בשבוע דווקא במהלך האימון.

מתוקף ההיסטוריה של הג`יו ג`יטסו, יעילותו למטרת הגנה עצמית אינה מוטלת בספק, זאת מכיוון שהוא נוצר בדיוק על מנת לשרת את הצורך הזה.

מטרתו של הג`יו ג`יטסו הברזילאי היא להגן על המגן כמו גם על התוקף וזאת ע"י הכרחת התוקף להיכנע לאדם שמתאמן בג`יו ג`יטסו הברזילאי.

בעזרת השימוש בג`יו ג`יטסו הברזילאי, המתאמן בו יכול לגרום לתוקף לנזקים חמורים ואם רק ירצה בכך גם להרוג אותו ברגעים ספורים, אולם השימוש בג`יו ג`יטסו הברזילאי והפילוסופיה שלו הם תמיד לשמור על החיים ולהעריך אותם.

כיום המשטרה הצבאית בברזיל, הצבא והיחידות המיוחדות מתאמנים בג`יו ג`יטסו ברזילאי, כמו גם יחידות עילית של הצבא האמריקני ובמקומות רבים אחרים בעולם.
בראש הקבוצה עומד פביו שוקמן בעל חגורה שחורה בג`יו ג`יטסו ברזילאי והוסמך לאימון ע"י מנהל תרבות וספורט וארצ`ה ליוורה ג`יו ג`יטסו ברזיל.

פביו שוקמן עלה לארץ בשנת 2008, מאמן מוסמך לג`יו ג`יטסו, 18 שנות ניסיון באומנות זו.
אלוף סנטוס- ברזיל. למד אצל הלוחם הנודע פביו גורג`ל, 8 פעמים אלוף עולם אצל אלסיו פיגירדו ונורי גומס.

לרשות המתאמנים יעמדו בנוסף למאמן הראשי גם צוות מדריכים מנוסה ומסור.

טלפונים בסניפים:
ירושלים: פביו-0528661200
קריית מוצקין: אלכס- 0507887880 / יבגני- 0526303619
הרי יהודה: יואל-0544909072

צוות המדריכים:

המאמן פאביו שוקמן-סיפור אישי:

מאז שהייתי ילד תמיד למדתי אומנויות לחימה. האומנות לחימה הייתה התששוקה שלי.
התחלתי בגיל 8 בג`ודו, לאחר מכן טייקוונדו וקיק בוקס. בגיל 15 התחלתי להתאמן בג`יו ג`יטסו ברזילאי עם המאסטר המוערך אלסיו פיגיירדו (Integracao Jiu Jitso), תלמידם של רולס גרייסי וקרלסטון גרייסי, איתו למדתי את הג`יו ג`יטסו הברזילאי האמיתי. למדתי ג`יו ג`יטסו כהגנה עצמית, אומנות לחימה, אבל בעיקר כדרך חיים.

עברנו הרבה ביחד, השתתפתי בהרבה טורנירים, נצחונות והפסדים, אירועים והרבה ניסיון, ביניהם, סמינרים עם המאסטרים המפורסמים אלכסנדר פאביה ופביו גורג`ל, שבעוקבותיהם נוצר קשר חזק ביני ובין המאסטר פביו גורג`ל. במהלך המעבר שלי מעיר לעיר הייתה לי ההזדמנות הגדולה להתאמן תקופה ארוכה עם המאסטר והחבר אלכס מונסלבה, תלמידו של פביו גורג`ל, שממנו גם למדתי המון.

קיבלתי את החגורה החומה, בגאווה גדולה, ישירות מידי המאסטר אלסיו פיגיירדו, לאחר מכן התחלתי להתאמן אצל מאסטר נאורי גומס שגם הוא השתייך למאסטר קרלסון גרייסי, כל הניסיון הזה הכשיר אותי כמאמן ג`יו ג`יטסו ברזילאי. ממאסטר נאורי גומס קיבלתי חגורה שחורה. צברתי יותר מ- 18 שנות ניסיון בלחימת גיו`גי`טסו ברזילאי. אני לא יכול לדמיין את היום שלי בלי להתאמן בספורט המדהים והאינטילגנטי הזה.

כיהודי תמיד חלמתי שיום אחד אני אעלה לישראל. כשהחלום התגשם שילבתי אותו עם התשוקה לספורט, פתחתי בית ספר ברזילאי מקצועי ללחימת ג`יו ג`יטסו.

אלכס פיליפנקו בעל חגורה שחורה Arte Livre-Team בגיו גיטסו ברזילאי מאמן מוסמך ע`` מכון ווינגייט

יבגני פיליפנקו בעל חגורה סגולה Arte Livre - Team בגיו גיטסו ברזילאי מדריך מוסמך ע`` מכון וינגייט.

רובי גל בעל חגורה סגולה Arte Livre - Team בגיו גיטסו ברזילאי מדריך לאגרוף טאילנדי.

אילן שוקמן בעל חגורה סגולה Arte Livre - Team בגיו גיטסו ברזילאי מדריך מוסמך ע`` מכון וינגייט

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    ירושלים,
  • שעות פעילות:
    כל ימי השבוע חוץ משישי ושבת

  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים