בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> לימודי העשרה >> הכנה לכיתה א > חוג הכנה לכיתה אחוג הכנה לכיתה אתחומי פעילות:
חוגים >> לימודי העשרה >> הכנה לכיתה א
חוגים >> לימודי העשרה >> הוראה מתקנת

תיאור הפעילות:

פיתוח יכולות לילדים בגיל הרך בכל תחומי ההתפתחות: מוכנות לקריאה וכתיבה, חשבון, כישורי שפה, מיומנויות גרפו מוטוריות, דחיית סיפוק, הבנת הוראות, התמודדות עם קושי ועוד. ניתן באופן פרטני או בקבוצות קטנות. בקבוצה יושם דגש גם על כישורים חברתיים.
החוג מתקיים בקבוצה קטנה ואינטימית של 4 - 3 ילדים, בתדירות של פגישה שבועית הנמשכת כשעה וחצי.
עם ילדים הזקוקים לתגבור באופן פרטני ניתן לקיים מפגשים אישיים.
המפגשים מתקיימים במרכז כפר סבא.

צוות המדריכים:

כמה מילים על כרמית אלון:
במשך 31 שנים עבדתי עם ילדי הגיל הרך בפיקוח משרד החינוך: 15 שנים ניהלתי צוות רב מקצועי בגן לילדים בעלי צרכים מיוחדים ("גן טיפולי לילדים לקויי למידה רב בעייתיים"), 5 שנים מילאתי תפקיד של גננת שי"ח, ובעבר היותר רחוק, ניהלתי גן בחינוך הרגיל במשך למעלה מ - 10 שנים.

במקביל לעבודה המעשית השלמתי לימודי הסמכה בהדרכת הורים ובאימון אישי (מכון אדלר), בייעוץ חינוכי, בחינוך מיוחד ובחינוך לגיל הרך (מכללת בית ברל ומכללת אורנים), בהנחיית גשטלט (אוניברסיטת תל אביב) ובתיאוריות משפחתיות (ת.ל.מ).

התפקידים השונים שמילאתי אפשרו לי לתרום לאיתור מוקדם ולקידום משמעותי בתפקודם של מאות ילדים בגיל הרך. קידום זה התבטא בממצאי אבחונים רשמיים, בתפקודם היומיומי של הילדים וביכולתם להשתלב מחדש במסגרות החינוך הרגיל. במקביל לתרומתי לילדים זכיתי לתמוך ולעזור להורים רבים אשר בקשו הכוונה וייעוץ, ובין לבין גם לסייע לעמיתים ושותפים לדרך.

עם פרישתי ממשרד החינוך בשנת 2009 נראה לי לגמרי טבעי להמשיך בעשייה שאני כל כך אוהבת על מנת לקדם ילדים, מבוגרים, הורים ומחנכים המעוניינים בכך.
אשמח להוסיף פרטים נוספים וללוות גם אתכם בתהליך ההתפתחות שלכם ו/או של ילדכם.
בברכה, כרמית אלון

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  מרכז כפר סבא
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  כפר סבא,
 • שעות פעילות:
  א - ה, בין 21.00 - 8.00
  ו 15.00 - 8.00
 • מחיר:
  פרטני - 150 ש"ח. בקבוצה - 500 ש"ח לחודש
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים