בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> טאי צ'י > טאי צ`י - תל אביבטאי צ`י - תל אביבתחומי פעילות:
חוגים >> אומנויות לחימה >> טאי צ'י

תיאור הפעילות:

טאי-צ`י וצ`י-קונג סיגנון צ`ן פן-לין.

טאי-צ`י צ`ואן היא שיטת לחימה השייכת לתחום של אמנויות לחימה סיניות פנימיות רכות.


תרגול איטי, אופייני לאמנות הטאי-צ`י, הוא סוג של מדיטציה בתנועה. יחד עם זאת, תרגול צ`י-קונג כולל תרגילי מדיטציה בעמידה.

צוות המדריכים:

מנקודת המבט שלי, טאיצזי-צואן הוא תורת ההתנהגות הפרקטית. המתאמן בקביעות בטאיצזי-צואן לומד להתנהג כראוי- הן ביחס לסביבה, והן ביחס לפנימיות- המנטאלית, הרגשית והגופנית. במילים פשוטות יותר, טאיצזי-צואן זהו כלי מיוחד לבירור המעמד האישי בעולם, מעין מצפן פנימי, המתאים לכולם ללא יוצא מן הכלל.

ביום מן הימים טאיצזי-צואן נהיה חלק ממך, ואתה- בזמנך- מגלה את עצמך כחלק ממסורת חיה. זהו כוח כל כך חזק, שבשלב מסוים נוצר מצב בו הינך חייב לחלוק אותו עם אלה, אשר מוכנים לקבל אותו ולנצל אותו כראוי. אני מלמד טאיצזי-צואן מסיבות אגואיסטיות לחלוטין: אני רוצה שהסובבים אותי, אשר יודעים איזה כוח זה, ירגישו את השיא שבו.

אני מתאמן בישראל משנת 1995. עבדתי כעיתונאי וארט דירקטור בחברת אינטרנט. בימים אלה- פרילנסר. מלבד טאיצזי-צואן, אני לומד סינאי-צואן ובגואה-צ`אן אצל אפי דינר. כמו כן, משתתף קבוע בסמינר לטאיצזי-צואן אצל המאסטר וואן פולאי.

לא פעם הרהרתי על פתיחת סטודיו בתל אביב. בשבילי, הלימוד שם הוא לא "ביזנס" ולא "עבודה", אלא המשך הלימוד העצמי שלי, ולכן אני מודה לגורל, שסוף סוף, מצאתי לכך זמן (ותלמידים מקסימים).

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    תל אביב-יפו,
  • שעות פעילות:
    א` - 20.00-22 , מצ"ש - 20.00-22.00
    ב` - 20.00-22 , ג` - 20.00-22.00 ,ד`
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים