בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> כושר ותנועה >> יוגה > קורס חד שנתי (מיל"י) להשלמה לתעודת הוראה של "מורה יוגה" (200 שעות)קורס חד שנתי (מיל"י) להשלמה לתעודת הוראה של "מורה יוגה" (200 שעות)תחומי פעילות:
חוגים >> כושר ותנועה >> יוגה
חוגים >> פיתוח אישי >> מודעות

תיאור הפעילות:

מיל"י - מרכז ישראלי ללימודי היוגה - שמח לפתוח מחזור חדש להוראת היוגה
קורס חד שנתי – להשלמה לתעודת הוראה של "מורה יוגה" (200 שעות)
מיועד לבעלי תעודת "מדריך יוגה" הרוצים להשלים לתעודת "מורה יוגה"
לפי קריטריונים של ארגון מורי היוגה
בתוכנית חדשנית עם בכירי מורי היוגה המובילים בישראל

תוכנית לימודים זו נועדה להקנות את הכלים למדריכי יוגה ותלמידים המסיימים שנה א` בקורס מורי יוגה המעוניינים להיות מורים ליוגה ולמתרגלים המעוניינים להעמיק את הבנתם באימוני יוגה אינטגרטיבית וביוגת הלב הטיבטית.
היוגה האינטגרטיבית מעמידה את האדם המתרגל במרכז ומחברת בין צרכי האדם בעידן המודרני ועקרונות היוגה הקלסית בחיי היום יום דרך השתרשות, התרחבות, התארכות, עבודה עם הנשימה תוך כדי ביצוע מתון של אסאנות (תנוחות הגוף). הלימוד מקנה בסיס של ידע שמאפשר יצירתיות וביטוי אישי בתוך הידע הקלאסי של היוגה.
יוגת הלב הטיבטית הינה שיטת תרגול יחודית שהגיעה לטיבט מהמסורת של מאסטר נארופה, יוגי הודי מהמאה ה-11, המשלבת אסאנות יוגיות ומדיטציות ייחודיות. צירוף זה של עבודה חיצונית ועבודה פנימית, בעל השפעה עוצמתית וטרנספורמטיבית על הגוף ועל התודעה.
קורס זה מקנה לבוגריו תעודה המסמיכה אותם ללמד יוגה והיא בהליכי הכרה מתקדמים בארגון מורי היוגה בישראל.
הקורס יתקיים החל מ-19 בנובמבר, בימי שני, בבית הצנחן שברמת-גן הממוקם בסמוך לקניון איילון ובו חניה חופשית ומקלחות מסודרות. הלימודים יהיו במתכונת של 34 מפגשים חד שבועיים וכל מפגש בן 7 שעות, בין השעות 10:00-17:00.
מחיר הקורס השנתי למצטרפים חדשים: 3,950 ₪ (עד 8 תשלומים).
תאריך אחרון לרישום : 1 נובמבר, 2012.

צוות המדריכים:

הקורס בראשותה והדרכתה הראשית של אריאלה אורפז ובהדרכת מורים בכירים נוספים (נתון לשינויים): לימוד של ד"ר דבורה צביאלי (לאמה דבורה-הלה) (הפילוסופיה של היוגה בראי הבודהיזם הטיבטי), הנזיר לובסנג קונצ`וק (יסודות הבודהיזם הטיבטי ומדיטציות), אלכס (אננדה) פויט (פראניאמה: תזונה יוגית: היגיינה יוגית: קריות, מודרות ובאנדהות), ד"ר גיל זולברג (פראניאמה בזיקה ליציבה: נוירופיזיולוגיה של הגמשה), רפאל עובדיה (שיטת איינגר), דניאל גלבוע (תאי יוגה תרפיה), ד"ר אלון לייבוביץ (הפיזיולוגיה של המאמץ), דודו גולן (ניהול קארמי), מירי עוז רווה (אשטנגה יוגה), יעל קט (שיווננדה יוגה), מורים נוספים מקבוצת "קלסיקה בודהיסטית בישראל" ועוד.
אריאלה אורפז מנהלת מיל"י, בעלת 12 שנות ניסיון בהוראת היוגה. בשנים האחרונות הייתה גם חברת ועד מנהל בארגון מורי היוגה. ארגון מורי היוגה הכיר בה כמוסמכת לפתוח קורס מורים ליוגה אשר יקבל את הכרת הארגון.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  בית הצנחן (סמוך "לקניון איילון")
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  תל אביב-יפו,
 • שעות פעילות:
  ימי שני (החל מ-19 נובמבר)
  10:00-17:00
 • מחיר:
  3950
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים