בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> קראטה > פרופ` יהודה בר שלום, בית הספר אג`ימה, קראטה, הגנה עצמית לבנים ונערים בירושליםפרופ` יהודה בר שלום, בית הספר אג`ימה, קראטה, הגנה עצמית לבנים ונערים בירושליםתחומי פעילות:
חוגים >> אומנויות לחימה >> קראטה

תיאור הפעילות:

אימוני הקארטה כדרך חיים מעניקים אורח חיים בריאותי,ספורטיבי ומקנה כישורים פיזיים והגעה למקסמום יכולת אישית.מועדון הקראטה בנים , נוער, גברים בשכונת גבעת שאול מנוהל על ידי פרופ` יהודה בר שלום משנת 1996. בשל אופיה הדתי של השכונה, האימונים נערכים בנפרד לבנים, נוער וגברים.
בית הספר אג`ימה לקרטה, בהנהלת פרופ` יהודה בר שלום, הינו בית ספר המגיש את אמנות הלחימה כאמצעי להעצמה, פיתוח כישורי חיים, פיתוח יכולת ויסות רגשי, פיתוח מיומנויות מוטוריות קוגניטיביות ורגשיות.

מאמני בית הספר הינם כולם אנשי טיפול/חינוך, מתחומי מקצועות הבריאות, החינוך והייעוץ בעלי ניסיון רב שנים באימון ובפיתוח מתודות מותאמות לאוכלוסיות שונות.

אג`ימה הינה מילה יפאנית המתארת התרחשות של התחלה. בבית הספר אנו מלמדים את התלמידים, קטנים כגדולים, של סיטואציה בין אישית היא הזדמנות להתחלה חדשה ורעננה, שיש בה היכרות של האחר מחד ושל העצמי מאידך. אנו חוקרים שנים רבות את נושא הזיקה בין אמנויות לחימה לבין בריאות נפשית ופיזית ואנו משוכנעים, מתוך ניסיוננו רב השנים, ביכולת של אמנות הלחימה כפי שאנו מגישים אותה להשפיע רבות על הwell being הכללי של האדם.
קבוצות נוספות: פארק המים רעות (מודיעין) ובית הספר בית הכרם (ירושלים)

צוות המדריכים:

פרופ` יהודה בר שלום, בעל דרגת דאן 5, KDS ישראל, מאמן כבר מעל ל31 שנים. הוא משמש כראש בית הספר לחינוך של הקריה האקדמית אונו. בנוסף, הוא יועץ חינוכי, מטפל ומדריך הורים.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  גבעת שאול
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  מבשרת ציון, בית שמש, ירושלים, מוד
  יעין, מכבים-רעות,
 • שעות פעילות:
  ימי א שעה 16:40 גיך רך. שעה 17:30 בנים
  ימי ראשון 18:15, נוער
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים