בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> אימון אישי > אימון הכנה לראיונות עבודהאימון הכנה לראיונות עבודהתחומי פעילות:
חוגים >> פיתוח אישי >> אימון אישי
חוגים >> פיתוח אישי >> אימון עסקי

תיאור הפעילות:

אימון הכנה לראיונות עבודה -
מפגש מבוא (ללא תשלום) בנושא: הכנה לראיונות עבודה, יוצא לדרך
** לפרטים נוספים התקשרו כעת **
אימון הכנה לראיונות עבודה האם אתה בטוח במקצועיות שלך, מסלול הקריירה שלך ידוע ומתוכנן מראש? מה קורה בראיונות עבודה? האם המחשבות מתלבלבות ויוצרות מציאות שאינה הולמת אותך, האם אתה חווה סטרס, חרדה, פאניקה או תחושה של אובדן שליטה? בלאק אאוט מאיים עלייך ואתה מתקשה "למכור" את עצמך בצורה הטובה ביותר?

אימון להכוונה ומיקוד מקצועי יעזור לך לסלול את הדרך: בין אם לבחור מסלול קריירה מותאם, בשילוב כתיבת קורות חיים ובין אם באמצעות אימון הכנה לראיונות עבודה שיעזור לך ללמוד כיצד להציג נכון את עצמך, מהי "הגישה המוכרת", כיצד אתה נתפס בעיניי מעסיקים ובעיקר יחזק את בטחונך האישי.

האימון מתאים כמעט בכל שלב, לרבות שלבי הסבה מקצועית, אלו שלא חוו בחייהם ראיונות עבודה מרובים, העובדים מספר גבוה של שנים במקום עבודתם ומבקשים לעשות שינוי בחייהם, בוגרי תארים טריים אשר מתקשים להשתלב ולמצוא עצמם בין מגוון התחומים המקצועיים (הנדסה, הנדסה תעשיה וניהול, כספים וכלכלה, ניהול פרויקטים והיי טק).

צוות המדריכים:

לימור גריף - מטפלת בפסיכותרפיה הוליסטית, מומחית בכתיבת קורות חיים והכוונה מקצועית. בעלת היכרות של למעלה מחמש שנים עם שוק העבודה בישראל, מגוון תחומי תעסוקה נרחבים.
האימון מופעל על עקרונות הגישה הטיפולית והפסיכולוגיה החיובית, תוך זיהוי נקודות חולשה רגשיות, הכוונה ומיקוד מטרות, הגדרת יעדים ומיצוי הפונטציאל האישי הגלום בך.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    נתניה, כפר סבא, הרצליה, רעננה, הו
    ד השרון, רמת השרון,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

  • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים