בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוג אלטרנטיבי >> דמיון מודרך > הכוונה הוליסטית טיפוליתהכוונה הוליסטית טיפוליתתחומי פעילות:
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> דמיון מודרך
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> הילינג

תיאור הפעילות:

הכוונה הוליסטית טיפולית -
"העולם הממשי מצוי מעבר לדעת" (מהאראג`) - תהליך של שינוי אמיתי מתחיל עמוק בתודעה האישית של כל אחד מאיתנו. טיפול פסיכותרפיסטי בגישה הוליסטית, משקף, מחדד, מחזק ומעצים, מכיר בדפוסים ותפיסות שאינן משרתות יותר ועוזר להן להשתחרר
הכוונה הוליסטית טיפולית-
מה באמת מנהל אותנו בחיים? תשוקות, חלומות, תפיסות, אמונות שגויות/טובות ובעיקר דפוסים עליהם גדלנו כמעט כל משך ילדותנו. רובינו ככולנו זקוקים ליד מכוונת. השוק כיום רווי באינספור פתרונות טיפוליים, כלים אימוניים וגישות שונות וייחודיות, שמרביתן עוסקות בהעצמה אישית, פריחה והובלה לקראת תהליך חדש - תהליך של שינוי. אני מאמינה בחיבור הכמעט נשמתי בין הגוף לנפש. כמי שטופלה באופן אישי וסבלה מהתקפי חרדה חריפים, שנולדו עצם לידת ביתי הגדולה ולידת זהותי החדשה כאם, גיליתי את הגישה ההוליסטית הטיפולית, אשר חיברה עבורי את כלל מושגי הפסיכולוגיה הבסיסיים אל מול הנפש - שיודעת להרגיש, לכאוב, לשמוח - אך לא תמיד יודעת להביע ומתעלת את כלל הבעותיה בחלק גדול מהמקרים - דרך הגוף.

הכוונה הוליסטית טיפולית -
שמעתם פעם את המושג - הגוף מדבר אלייך? אני מאמינה שעוד לפני שהגוף יאותת לך - הגיע הזמן שתדבר עם עצמך, תכיר את עצמך ותנהל את מערכת היחסים החשובה ביותר בחייך - שלך עם עצמך. במסע הטיפולי המשותף, מעבר להיכרות האישית, נצא יחד לדרך רגישה, ייחודית ועמוקה הפורצת סוגיות רגשיות, כמו נושאי חרדה, התמודדות עם שינויים/משברי חיים, היריון ולידה, עבודה עם ילדים (הפרעות קב וריכוז), מבוגרים, טיפולים זוגיים ועוד.

צוות המדריכים:

הי, שמי לימור, בת 34, בת זוגו של דותן ואמא לגאיה וגפן, תושבת כפר יונה.
אני בוגרת לימודי פסיכותרפיה הוליסטית, מתמחה בטיפולי הלינג, דמיון מודרך ועבודה עם תמציות פרחי באך (תמציות לאיזון אנרגטי). בוגרת סדנת מנחי מדיטציה ודימיון מודרך ומפעילת סדנאות העצמה ממוקדות מטרה.

בניסיוני הנוסף אני עיתונאית ואשת תוכן למעלה מעשור, בין כתבותיי השונות נמנים תחומי ההורות, היריון ולידה, זוגיות, בריאות הנפש, לייף סטייל, נשים ועוד.

הקליניקה שלי מחולקת לשני תחומי פעילות עיקריים:
האחד - הטיפול הנורמטיבי (פסיכו-נפש, תרפיה =טיפול), משולב כלים הוליסיים יחודיים, אשר בעיניי משמשים ככלי לקיצור דרך, הם מאירים, מכוונים ומאפשרים נוחות וגמישות בהבנה, אשר מובילה לרצון בעשיית השינוי.
השני - תחום ההכוונה המקצועית - ביצוע פגישות אימוניות לטובת בחירת מסלול/קריירה, הכנה לראיונות עבודה ופיתוח זהות מקצועית, במקביל לכתיבת קורות חיים ככלי שיווקי.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    נתניה, כפר סבא, הרצליה, רעננה, הו
    ד השרון, רמת השרון,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים