בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> סדנאות ופנאי >> אופנה וסטיילינג > סטיילינגסטיילינגתחומי פעילות:
חוגים >> סדנאות ופנאי >> אופנה וסטיילינג
חוגים >> סדנאות ופנאי >> תחביבים

תיאור הפעילות:


אודות הקורס: לימוד, חשיפה והתנסות הסטיילינג, מבין העולמות המרתקים ביותר בתעשיית האופנה. הקורס מעשיר את הידע באופנה ונותן את הכלים הרלוונטים על מנת להתמקצע ולהשתלב בעבודות הנ"ל בתחום.


סטיילינג כדרך חיים


אנו חיים בעידן בו לנראות יש נגיעה בכל רובד בחיינו. איך שאנחנו בוחרים להתלבש, התצוגה שלנו של עצמינו לעולם מושפעת מכל כך הרבה דברים בעצמינו ובסביבתינו.

מי אנחנו?ומה אנו משדרים?
מבנה הגוף שלנו ? ומה כדאי ללבוש כדי להראות הרבה יותר טוב!

רציתי ליצור קורס ייחודי בו בגדים הם הרבה מעבר לבגדים וסטייל אישי הוא כלי שדרכו נלמד להעלות את הביטחון העצמי שלנו ואת הצלחתנו בעיני עצמינו.

הקורס נוגע בכל תחומי החיים ומעשיר את חוויותינו והן בתחום בסטיילינג המקצועי. קורס חובה לכל אחת שאוהבת אופנה, רוצה להשתלב בעולם האופנה והיופי ובעיקר מעוניינת לעבור חוויה מעצימה .

קצת על המרצה-
לימור ריחאנה, אחראית על הפקות אופנה והלבשה בידיעות אחרונות .שבעה לילות, שבעה ימים, זמנים מודרנים, גו וכו`

מגישה תכנית סטיילינג ב"טיפול זוגי" בערוץ האופנה הישראלי בהוט

מדריכת לסטייל מנהלים ומוכרות בחברות אופנה בארץ.

מתמחה בהעצמת נשים ומעבירה הדרכות תקשורת וסטייל בחברות שונות במשק, ממשרד ראש הממשלה ועד הייטק.כל אישה ראויה להיות באור ולממש את הביטוי העצמי שלה עד הסוף ביופי, סטייל ובטחון בעצמה.


ביחד נגלה כי בסופו של דבר האדם עושה את הבגד, אבל לעיתים הוא זקוק גם לבגד הנכון כדי לבטא את עצמו ואת אמנות קיומו.עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    תל אביב-יפו,
  • שעות פעילות:
    חד שבועי - ערב
    18:00-21:00
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים