בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> לחימה משולבת-mma > לחימה משולבת בקריותלחימה משולבת בקריותתחומי פעילות:
חוגים >> אומנויות לחימה >> לחימה משולבת-mma

תיאור הפעילות:

הירשמו עוד היום ללחימה משולבת בקריות ותתחילו להנות!!!

*שיעור ניסיון ראשון חינם
MMA , או בעברית – אומנויות לחימה משולבות, הוא שילוב דינאמי ומתפתח של תכנים אפקטיבים מתוך מיגוון של אומנויות לחימה, ללא התחייבות לסוג טכניקות ספציפיות, על מנת ליצור שיטה יעילה ואפקטיבית ביותר להתמודדות בזירות מקצועיות לאומנויות לחימה ומחוצה להן.
המתאמן בMMA ילמד מגוון של טכניקות אפקטיביות שישמשו אותו במצבים שונים ולא רק במישור לחימה אחד (כמו שנהוג בתורות הלחימה המסורתיות ג`ודו-הטלות, קארטה-עמידה, וכו`).כמו כל בעל מקצוע טוב, גם לוחם הMMA מחזיק בכלים רבים ואף מעבר לכך, בידע ובהבנה כיצד ומתי להשתמש בהם.
הטכניקות הנלמדות בשעורי ואימוני הקבוצה נלקחות מאומנויות לחימה כגון איגרוף, איגרוף תאילנדי, ג`ו ג`יטסו ברזילאי, האבקות, ג`ודו וקרב מגע. הצורך בלמידת טכניקות ממגוון כה רב של אומנויות לחימה נובע מריבוי המצבים האפשריים (או לחלופין, המיעוט היחסי של חוקים והגבלות) בזירה, דבר אשר הופך את זירת הMMA לאבן הבוחן המשמעותית והחשובה ביותר ליכולותיו של אמן לחימה במישור הפרקטי. הלמידה של הטכניקות האפקטיביות ביותר, אלו שהוכחו במצבי אמת, הידע הנצבר של המדריכים לאורך שנים של הדרכת יחידות עילית, גופים ציבוריים וספורטאים מקצועיים, הגישה המקצועית והסבלנות הופכים את השיטה ואת הקבוצה למובילים בתחום אומנויות הלחימה בארץ ובעולם.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

אם הגעתם לפה אולי תתעניינו גם ב:

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    קריות,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים