בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> הריון וגיל הרך >> שחיית תינוקות > מרכז מיה - שחיית תינוקות בחיפהמרכז מיה - שחיית תינוקות בחיפהתחומי פעילות:
חוגים >> הריון וגיל הרך >> שחיית תינוקות
חוגים >> הריון וגיל הרך >> ליווי התפתחותי

תיאור הפעילות:

בחוג שחיית תינוקות במרכז מיה אנו משלבים תרגילים להתפתחות תקינה ואיכותית, שירה, משחקים ואביזרים שונים אשר מותאמים לכל שלב התפתחותי של הפעוט.

התרגילים בשחיית תינוקות משפרים את חיזוק הגוף, חיזוק מערכת הנשימה, שיפור הקואורדינציה, שיפור שיווי המשקל, גירוי תחושתי, קוגנטיבי ורגשי, הרבה מגע חום ואהבה- כל הגורמים להתפתחות תקינה ובריאה של התינוק הן מבחינה פיזית ובעיקר מבחינה רגשית.
הפעילות הינה חוויה משותפת להורה ולפעוט זמן איכות בו ההורה משקיע את מלוא תשומת הלב אך ורק לפעוט, בזמן זה מתחזק הקשר הרגשי בין ההורה לתינוק- האינטימיות אשר נוצרת במים, המגע והקרבה בין השניים משפרים את בטחונו העצמי של הפעוט ואת כישוריו החברתיים כילד ובהמשך גם כמבוגר.
במים החמימים הינם הסביבה הטבעית והמוכרת לתינוק מתקופת העוברות הם משרים עליו שלווה נינוחות ורוגע.

בסביבת המים התינוק מפתח את מודעות גבולות הגוף שלו, החיכוך בין המים לעור של התינוק מחדד את גבולות גופו ומביא להתפתחות עיצבית ומוטורית מצויינת המעשירה את מגוון ההתנסויות של התינוק ומתוך כך גם את היכולות שלו בבריכה ובעיקר ביבשה.

ניתן לראות אצל תינוקות אשר שוחים מגיל צעיר- כושר גופני יחסי גבוה יותר מהרגיל, דבר המשפיע באופן ישיר על מערכת חיסונית חזקה יותר וביטחון עצמי גבוה יותר.
חוגי שחיית תינוקות בחיפה מתקיימים פעם בשבוע, בקבוצות קטנות של עד כ-6 ילדים בשיעור. משך השיעור הינו 30 דקות, כאשר הקבוצות מורכבות על פי קבוצת גיל או לפי השלב ההתפתחותי של המשתתפים.

מה צריך להביא לשיעורי שחיית תינוקות:

בגד ים רב-פעמי – ניתן לרכוש במקום .
אוכל, תמ"ל, או במידה והפעוט עדיים יונק, על האם להצטרף לשיעור.
הפעוט נכנס למים בליווי מבוגר עד אשר המדריכה מגדירה אחרת.

מתי לא להגיע:
כאשר מקבלים חיסון – אסור להגיע שלושה ימים אחרי.
כאשר הילד משלשל
כאשר יש חום הגבוה מ-38 מעלות.
כאשר ישנה דלקת עיניים

צוות המדריכים:

כל המדריכים בבריכה הינם בעלי הסמכה מתאימה לפעילות תינוקות במים, הידרותרפיסטים מוסמכים, ומדריכי שחייה . הצוות הינו מנוסה ומונחה ע"י פיזיוטרפיסטית המתמחה בהתפתחות הילד.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

אם הגעתם לפה אולי תתעניינו גם ב:

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
    רמת הדר
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    קריות, חיפה, זכרון יעקב, רעננה,
  • שעות פעילות:
    ג,ד,ה,ו

  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים