בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> הריון וגיל הרך >> ליווי התפתחותי > ליווי התפתחותי דרך תנועה משותפתליווי התפתחותי דרך תנועה משותפתתחומי פעילות:
חוגים >> הריון וגיל הרך >> ליווי התפתחותי
חוגים >> כושר ותנועה >> התעמלות אחרי לידה

תיאור הפעילות:

נעים בשניים - חווית תנועה לאמהות אחר לידה בשיתוף התינוק. בואי לגלות איך אפשר לבלות ולהנות מן הזמן המשותף. "נעים בשניים" מציידת אותך בכלים שאפשר ליישם גם בבית ויהפכו את היחד שלכם לנינוח נעים ומלא הנאה.
"נעים בשניים" - חווית תנועה לאמהות אחר לידה בשיתוף התינוק.

מטרת החוג לענות על הצורך של אשה אחרי משכב הלידה לחזור להתנועע, להקדיש תשומת לב לגופה, לשקם את השינויים שחלו על הגוף בתקופת ההיריון והלידה בפעילות משותפת עם התינוק.

מטרות החוג לאמהות – תנועה, חיזוק והרפיה. מקום שנותן מענה לצרכייך ומקבל את עובדת היותו של התינוק חלק ממך ובכך מאפשר לך להיות אשה ואמא גם יחד, לרקוד, להרגיש, לנשום ולהיפתח. בנוסף לעשייה עבור עצמך, תלמדי כיצד שניכם יכולים להפיק תועלת, הנאה ולמידה בעשייה משותפת.

מטרות החוג לתינוקות – חיזוק הקשר והאמון, תקשורת, הסתגלות לשינויים, פיתוח מע` שיווי משקל, פיתוח קשר עין ומיקוד ראיה ורכישת ביטחון בתנועה במרחב. כל אלה ועוד, הן מיומנויות שמהוות אבני יסוד להתפתחותו הסנסומוטורית של התינוק. תרגול שלהן יקל עליו לבנות את יסודות המוטוריקה שלו באופן מאורגן, מאוזן ונטול מאמץ, וכדרכם של יסודות הם ילוו אותו כל חייו.

צוות המדריכים:

נעה רותם - מנהלת הסטודיו ומורה למחול
יעל פנחסי - יועצת הנקה מוסמכת IBCLC, ליווי התפתחותי, הדרכת הורים לתינוק.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    פתח תקוה,
  • שעות פעילות:
    יום א` - 10:30, פתח-תקוה
    יום ב` - 11:00, בני-עטרות
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים