בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> רפואה משלימה >> רפואה משלימה -שונות > טיפול בחדר מלח בבאר שבע



טיפול בחדר מלח בבאר שבע



תחומי פעילות:
חוגים >> רפואה משלימה >> רפואה משלימה -שונות
חוגים >> רפואה משלימה >> הומאופתיה

תיאור הפעילות:

טיפול בחדרי מלח שהוקמו בצורה נכונה ובנויים מלבני מלח מקוריים הוא כזה שהאוויר הנקי שאותו נושם המטופל מביא לחיזוק משמעותי של המערכת החיסונית בגופו. מטופלים רבים כבר זכו ליהנות מההרגשה הנהדרת של התרחבות דרכי הנשימה, ומההקלה המשמעותית על תהליך הנשימה כולו. חדרי מלח מדמים את מערות המלח האותנטיות שבאירופה והם מעניקים תחושה נעימה לכל אדם בכל שאיפה ונשיפה.

בשנת 1939 גילו כורי מלח באוקראינה לבני מלח שהתגלו כבעלי תרומה עצומה לסובלים ממחלות כרוניות ומאלרגיות של מערכת הנשימה. מי שסובל מאסטמה, ברונכיט, סינוסיטיס, נזלת כרונית, קדחת השחת, שקד שלישי (פוליפים), דלקות אוזניים, אמפיזמה, COPD, CF, ונזקי עישון, יגלה גם הוא אלו סגולות מרפא מדהימות יש ללבני המלח. חדרי מלח הם גם המקום האידיאלי לטיפול במי שחשוף לרמה גבוהה של זיהום אוויר, והם מצוינים לילדים מגיל 4 חודשים ומעלה.

לחדרי המלח יש דרך מיוחדת לסייע לרבים הסובלים מבעיות במערכת הנשימה, מאחר והם משלבים שני אלמנטים חשובים. חדרי מלח הינם בעלי רמת מליחות גבוהה והאוויר בהם נקי מזיהומים ומאלרגנים מזיקים. הדבר הנוסף שהופך את חדרי המלח לבריאותיים כל כך הוא זה שבזמן הטיפול רמת המליחות הגבוהה בחדר מאפשרת לרסס של נתרן כלוריד לחדור אל מערכת הנשימה שלנו ולנקות אותה בצורה יעילה.

מרוץ החיים היומיומי המטורף שלנו זקוק לפסק זמן איכותי לעתים, גם בכדי לראות עד כמה אנו זקוקים לטפל בעצמנו. השהייה בחדרי מלח נמשכת כשעה והיא מתאפיינת ברגיעה מוחלטת. המטופלים זוכים לניתוק מלא מהעולם החיצוני ומשלווה שמשכיחה מהם את ההמולה והלחצים שהם בד"כ מנת חלקם. נשימה של אוויר טהור, האזנה למוסיקה מרגיעה ושקטה, תאורה מעומעמת, והתפנקות על כורסאות נוחות ורכות, מעניקים גם זריקת מרץ ואנרגיה מדהימה.

צוות המדריכים:

במתקן תאי הלבשה נוחים, פינת הסבה נעימה, וכן מקלחות ושירותים המותאמים לנכים על כסאות גלגלים.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    באר שבע, נתיבות,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים