בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> סדנאות ופנאי >> כתיבה יוצרת > סדנא למציאת זוגיות - סדנא נרטיבית לכתיבה יוצרת בחיפה למציאת זוגיות, טיפוחה ושימורה

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

סדנא למציאת זוגיות - סדנא נרטיבית לכתיבה יוצרת בחיפה למציאת זוגיות, טיפוחה ושימורה

  | 072-3204100
תיאור הפעילות:

מתארגנת קבוצת איכותית של נשים לסדנא נרטיבית לכתיבה יוצרת, שרוצות בזוגיות חדשה, איכותית, מתאימה, יציבה ונמשכת.

הסדנא מתאימה לכל אשה שמעוניינת להשתתף בתהליך נרטיבי אישי מרתק ומציף, שרוצה זוגיות איכותית, מתאימה יציבה ונמשכת, אלא שאין לה זוגיות, כזאת או בכלל, או שאינה מצליחה להפוך הכרויות ויחסים עם בני-זוג מתחלפים לזוגיות של ממש. הסדנא מתאימה גם לנשים שנמצאות בקשר זוגי בלתי מספק מבחינתן, שמעוניינות להשתתף בתהליך מכוון לשיפור הזוגיות הקיימת או לנטישתה בשלום לטובת אחרת איכותית ומגשימה ממנה. הסדנא מתאימה לנשים בכל הגילים, רווקות, גרושות (או שנמצאות בתהליך גירושין) ואלמנות – ובהחלט גם לנשים נשואות או בזוגיות.

רווקות שעברו את גיל ה-30, גרושות ואלמנות שלא הצליחו ליצור זוגיות חדשה יציבה ונמשכת למרות שחלפו מספר שנים מאז התגרשו או התאלמנו, עלולות למצוא את עצמן במעגל סגור ומתכווץ של התנהלות, מעגל מעייף ובלתי יעיל של הכרויות וכלום. להן במיוחד מומלצת הסדנא, ובמטרה ראשונית לפריצת המעגל הסגור והמתכווץ של ההתנהלות.
הסדנאות נפתחות מידי פעם, מייד לאחר שמתגבשת קבוצה. הסדנא מורכבת מ- 14 מפגשים חד-שבועיים (בשעות אחר הצהרים והערב) בקבוצה קטנה ואינטימית, שמטרתה ליצור דינמיקה בינאישית תומכת ומפרה – ובנוסף להם 2 מפגשים אישיים (1X1) עם המנחה, לתמיכה בתהליך הנרטיבי ולחיזוקו. הסדנא תתקיים בסטודיו שברחוב הלל בחיפה, באווירה חווייתית וייחודית המעוררת ומעודדת השראה ויצירה. לא נדרשים כישורי כתיבה מיוחדים. ההשתתפות מתאימה גם למי שהעברית אינה שפתה הראשונה.

מחירה הכולל של הסדנא והמפגשים האישיים הוא -.2,100 ₪, ובנוסף להם -.380 ₪ דמי הרשמה. ניתן לשלם בתשלומים.

בסדנא נעבוד על הסיפור האישי של כל אחת מהמשתתפות – בהבחנה ובשילוב בין זיכרון העבר, החוויות והתובנות, לבין חלומות העתיד והדרכים להגשמתם. בעבודה הפרטנית נמצא את מקבץ הערכים המשולב בסיפורך האישי-הייחודי, אותם נפתח ונשלב בכתיבה, כמו: זוגיות, שותפות, כבוד, תקשורת, שיתוף, עצמאות, משמעות, הגשמה, קריירה, נתינה, קבלה, חברות, אהבה, מסירות, נאמנות, וותרנות, ריצוי, הערכה, משפחה, אימהות, הורות, אחריות, זיכרון, מחילה – ועוד רבים אחרים.

כל משתתפת תוכל לבחור את מידת החשיפה האישית בפני המנחה ובפני חברותיה המתאימה מבחינתה, לה ולסגנונה. דיסקרטיות מובטחת ובהחלט אפשרית.

העבודה על הסיפור האישי, במבט לעבר ולעתיד, ועל סולם הערכים האישי של כל אחת מהמשתתפות הוא תהליך מכוון מטרה לקבלת החלטות מניעות חיים ומגשימות מטרות – כשהכלי הראשון והחשוב ביותר הוא הבנת התהליכים הנרטיביים שניהלו את חייה של המשתתפת, ואת הדרכים לשינוי הנרטיב והגשמת התוצאות הצפויות.

הנחת העבודה המתודולוגית של הסדנא היא שלרוב בני האדם יש ניסיון משמעותי בעולם הזוגיות – בין מתוך צפייה בהוריהם ובאחרים, ובין מתוך ניסיון החיים שלהם – ותמיד הניסיון מורכב מחלקים טובים ומחלקים רעים. ויחד עם זאת למרות הניסיון המשמעותי, הגשמת הזוגיות הינה תהליך מורכב ביותר והסיכויים להצלחתו או חלילה לכישלונו שקולים למדיי. מטרת הסדנא היא לברור מתוך הניסיון כלים חדשים ומתאימים למיקסום ההגשמה וההצלחה.


לכאורה, נשאלת השאלה: מדוע בכלל לכתוב? האין די במחשבותיו של האדם בינו לבין עצמו בנושאים המעסיקים אותו?


התשובה היא חד-משמעית: החשיבה היא חמקמקה, קופצנית, אינה ברורה ולעיתים אפילו מעורפלת וניתנת להסחת דעת בקלות. מחשבה אינה משאירה אחריה `שביל` או `עקבות` שניתן לחזור עליהן, לקרוא אותה שוב ולנסות להבינה. עכשיו היא כאן – ובעוד שניה היא נעלמת ופורחת מהזיכרון.


מאידך, כתיבה שונה לחלוטין. היא תהליך התמודדות עם בחירת המילים המדויקות הנדרשות לניסוח תיאור האירועים והחוויות שהכותבת עוברת, לתיאור חוויותיה, מחשבותיה, רגשותיה, ערכיה ומצפונה. הכתיבה היא זאת שיוצרת את העומק וחדירת השכבות המכסות את הזיכרון, החוויה והרגשות. כשנכתבו המילים – קוראת אותן הכותבת שוב ושוב ומשפרת את דיוק הניסוח – ובכך היא משפרת לאין ערוך את הבנתה האישית עם התהליכים האישיים שהיא עצמה עברה

צוות המדריכים:

טומי בן, הינו סופר, יוצר ומנחה מנוסה וייחודי, בתחום הנחיית סדנאות והנחייה אישית לכתיבה יוצרת ופרוזה, ומטפל נרטיבי-תראפי מוסמך ומיומן. טומי הוא מנהל תחום הכתיבה היוצרת באוניברסיטת חיפה, מרצה באוניברסיטה ומפתח המתודולוגיה הייחודית בתחום. בעברו עיתונאי ועורך מדור בעיתון יומי. טומי הינו המייסד של `אסופה` המרכז לכתיבה יוצרת ולתהליכים נרטיביים-תראפיים בחיפה. מרכז `אסופה` מוביל ומעצב מחדש את כל תחום הנחיית כתיבה יוצרת, לנוער, לצעירים ומבוגרים, ותהליכים נרטיביים-תראפיים בחיפה ובצפון, אם לא מעבר לכך – באמצעות שילוב מתודולוגיות רב-תחומיות ופיתוח שיטות הנחייה ייחודיות משלו. גישתו המקצועית והחינוכית המיוחדת, ניסיונו העשיר ומאור פניו, מבטיחים חוויה מעשירה והנאה רבה לכל המשתתפים בפעילויות השונות שהינו מפעיל בסטודיו שלו.

בהשכלתו הפורמאלית: לימודי ספרות באוניברסיטת ירושלים, משפטים (LLB) באוניברסיטת תל-אביב, בורר ומגשר מוסמך, מאמן אישי בכיר (coacher) במסלול כפול בטכניון בחיפה, מטפל נרטיבי-תראפי ובנוסף לכל אלה, במהלך השנים, אין ספור השתלמויות מקצועיות ועיוניות במגוון נושאים ותחומים רלבנטיים. שילוב השכלתו הפורמאלית הרחבה, עם ניסיונו המקצועי רב-השנים וניסיון החיים העשיר שלו, עם אישיותו המיוחדת ואהבת האדם, ההוראה והנתינה שבהם ניחן – מביאים את התלמידים ואת המטופלים הפונים אליו לתוצאות ולהישגים מדהימים.


מומלץ לתאם פגישה אישית מקדימה להיכרות ולתיאום ציפיות, באווירה ידידותית ונעימה, ללא כל התחייבות. לפרטים יש לפנות לטומי בטלפון או במייל.

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    | 072-3204100


 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  חיפה, נהריה, קרית טבעון
 • שעות פעילות:
 
 • מתחילים
 • בינוניים
 • מתקדמים
 • חניה
 • שיעור נסיון
 • מחיר למשפחה
 • אירועים
 • בנות לבד
 • בנים ובנות מעורב
 • בעלי צרכים מיוחדים
 • מבוגרים
 • גיל הזהב
(48781)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים