בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> סייף > צ`אנבארה - אמנות לחימה רחובותצ`אנבארה - אמנות לחימה רחובותתחומי פעילות:
חוגים >> אומנויות לחימה >> סייף
חוגים >> אומנויות לחימה >> אומנויות לחימה-שונות

תיאור הפעילות:

צ`אנבארה - אמנות לחימה רחובות
צ`אנבארה - אומנות סייף מסורתי
צ`אנבארה - אמנות לחימה רחובות -
היא סגנון ספורט חדש שנולד ביפן בשנות השבעים אשר התבסס על שיטות הסייף המסורתיות. סגנון סייף חופשי שמייצגת ספורט צ`אנבארה מאפשר שימוש בכלי נשק שונים ומגוונים כגון: סכין, חרב קצרה, חרב ארוכה, קידון וכד`. ניתן גם להישתמש במגן. היחודיות של ספורט צ`אנבארה בכך שלא קיים חשש לפציע בגלל שכלי הנשק מיוצרים מגומי מוקצף או מתנפחים באויר. ציוד מגן אופציונאלי הוא מגן ראש עם מסך שקוף וכפפות. לפי כך, גם כאשר מכה ניתנת בכוח מלא (וזה חשוב להרגשה של קרב אמיתי) אין חשש לפציעות.

כספורט צעיר יחסית, ספורט צ`אנבארה מאוד פופולרי ביפן ומדינות אחרות. ממשלת יפן מכירה בספורט זה והוא חלק מתוכנית הלימודים בגני ילדים, בתי הספר ואוניברסיטאות. בהתאחדות העולמית חברות היום 40 מדינות ומספר זה עולה משנה לשנה. ההתאחדות קיימה 36 אליפויות עולם ו-6 אליפויות אירופה.

צוות המדריכים:

ד"ר סרגיי בויאנוור, בעל תואר שלישי במיקרוביולוגיה וביולוגיה מולקוליארית משנת 2003 מאוניברסיטה העברית בירושלים. שוטף ומנהל מדעי בחברת Phage Biotech Ltd.
בעל שתי חגורות שחורות בצ`אנבארה, חגורה שחורה באייקידו וקיו שני בדז`יו-דז`יצו.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  גדרה, יבנה, נס ציונה, רחובות, גן
  יבנה, קרית עקרון,
 • שעות פעילות:
 • מחיר:
  250
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים