בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> הפעלות לילדים >> קוסמים > מפגש סופרת וקוסםמפגש סופרת וקוסםתחומי פעילות:
חוגים >> הפעלות לילדים >> קוסמים
חוגים >> הפעלות לילדים >> הפעלות להורים וילדים

תיאור הפעילות:

מופע חינוכי מדהים ומרגש לגילאי 9-14.
סופרת הילדים והנוער- זוהר אביב, והקוסם/אמן החושים – אורי אשכנזי OMG, חברו יחד למופע של ספרות וקסם, בנושא – יחסים, מניעים והפלא שבכולנו.
סופרת הילדים והנוער- זוהר אביב, והקוסם/אמן החושים – אורי אשכנזי OMG, חברו יחד למופע של ספרות וקסם, בנושא – יחסים, מניעים והפלא שבכולנו.
במהלך הראיון שמנהל אורי עם זוהר על כתיבתה ויצירותיה, מועלים מושגים המרכיבים יחסי אנוש: נאמנות, שקרים, סוביקטיביות, פרשנות ועוד. מושגים אלה מומחשים ע"י קטעים ספרותיים מתוך סדרת כוח הלב, וכן תופסים נופך חזותי דרך ידיו האמונות של הקוסם. המופע מצליח לרתק ולגעת באלה מהקהל שיש להם תפיסה חזותית וגם באלה שיש להם תפיסה שמיעתית.
מתאים לגילאי 9-14.
אורך המופע כ50 דקות.
מטרתנו במופע זה היא להביא את הנוער לקרוא ספרים, להתעניין בזולת וברגשותיו, לקרב אל עשייה אומנותית, לרגש ולשתף בסודות החשובים באמת: אלה שבלב.

צוות המדריכים:

זוהר אביב, היא סופרת פופולארית שכתבה למעלה מ-50 ספרים, ביניהם הסדרות הידועות- חבורת כוח המוח, יד הפלא, כוח הלב ומסע מצמרר. כמו כן כתבה ספורים המיועדים לילדי חטיבה- סדרת כוח הלב, חברה של חייל, ועוד.
אורי אשכנזי OMG, קוסם למעלה מ-20 שנה(בעיקר לקהלים מבוגרים ועסקיים) שהופיע בתכניות טלוויזיה רבות ביניהן הפיג`מות.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    נתניה,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים